«XTRAZEX» odblokuje váš sexuálny potenciál.

Rastlinný komplex na zvýšenie mužnosti.

Zaručuje silnú a stabilnú erekciu.

Zvyšuje vytrvalosť a radosť počas pohlavného styku.

Pohlavný styk bude až o 4 hodiny dlhší.

Prečo si viac ako 26 000 mužov si vybralo «XTRAZEX»?

Unikátne zloženie obnovuje vašu mužnosť počas nasledujúcich rokov
Prírodné zloženie propaguje produkciu testosterónu
Vďaka neprítomnosti toxínov sa môže kombinovať s alkoholom a liekmi
Syntetizuje oxid dusíka – kľúčový prvok pri erekcii

Garantovaný účinok v priebehu dvoch týždňov!

Odporúčané sexuálnym terapeutom

«XTRAZEX» šumivé tablety na obnovenie alebo zlepšenie erekcie a predĺženie trvania pohlavného styku

Na obnovenie alebo zosilnenie erekcie odporúčam šumivé tablety «XTRAZEX».

Aktivujú proces sexuálneho vzrušenia, ktorý začína v mozgu a mieche.

Kúra urýchľuje prenos nervových impulzov, ktoré syntetizujú oxid dusíka v tele.

Výsledkom je, že krv okamžite zapĺňa kavernózne telieska v penise a vzniká erekcia.

«XTRAZEX» rieši problémy pri procese vzrušenia, v prípade erektilnej disfunkcie a pomáha predĺžiť sexuálny styk pri predčasnej ejakulácii.

Ján Hlavička sexuológ, PhDr., profesor.

xtrazex

POZOR! Absolútne každý muž rieši konkrétne problémy v sexuálnej sfére! Ignorovanie varovných znakov môže viesť k úplnej sexuálnej impotencii a závažným psychickým problémom: nedostatku sebadôvery, strachu sklamať alebo neuspokojenie svojej partnerky, atď.

26 000 našich zákazníkov neboli so sexom spokojní

Stratili vášeň, ktorú mali v mladosti
Príležitostne zlyhali
Neboli schopní uspokojiť ich ženy
Vyvinuli sa u nich fóbie a stratili sebadôveru

Nie je to ich chyba: kvôli poškodeniu životného prostredia a stresu, počet mužov pod 35 rokov, ktorí trpia erektilnými dysfunkciami sa za posledných 20 rokov zdvojnásobil! Ale všetci naši klienti nechali svoje problémy v minulosti spolu so šumivými tabletami «XTRAZEX»

MAXIMÁLNE EFEKTÍVNE ZLOŽENIE

Ženšenový extrakt
stimuluje pohyb spermií, zlepšuje erekciu a vôňu spermií, chráni pred rakovinou prostaty

Maca peruánska
je známy ako “sexuálna bylina Inkov”. Nazýva sa tak, vďaka vysokej koncentrácii aminokyselín a biologicky aktívnych látok, ktoré sú nevyhnutné pre produkciu pohlavných hormónov

Kôra Johimbe
je silný sexuálny stimulant. Má stimulujúci účinok, zvyšuje libido a zvyšuje množstvo spermií

Extrakt z kôry Muira Puama
zvyšuje sexuálnu aktivitu, zlepšuje pohlavný styk, je silným stimulačným činidlom, ktoré vyvoláva vzrušenie

Na veľkosti záleží! Pozrite sa, ako sa mi podarilo výrazne zväčšiť svoj penis za menej ako 15 minút bez „zázračných“ krémov.

Ako starý mládenec som žil svoj život naplno až do chvíle, keď som ju stretol. Nádherné oči, postava s krivkami – môj ideál. Myslel som si, že s tak skvelým dievčaťom si nemôžem dovoliť, aby som bol priemerný. Z vizuálneho hľadiska som bol v skvelej forme, ale chcel som, aby jej prvá noc, ktorú so mnou strávi, zostala nadlho vyrytá v pamäti. Tú noc som použil pilulku na zväčšenie svojho penisu… výsledky boli absolútne s-k-v-e-l-é!

Aby som bol úprimný, neveril som v produkty na zvýšenie libida alebo zväčšenia penisu atď. Najzvláštnejšia vec, ktorú som našiel, bola pumpička, neviem, ako to ľudia môžu používať. Takže, keď som sa rozhodol použiť pomôcku na zväčšenie penisu, stavil som na doplnok výživy. Myslel som si, že je to bezpečnejšie a rozumnejšie riešenie. Nemýlil som sa, tabletka zlepšila krvný obeh v mojom penise, vďaka čomu som dosiahol ďalších 5 cm…! Môj penis bol tvrdý a veľký, ale začnime poporiadku.

Moje komplexy zmizli za menej ako 15 minút.

Vždy som mal komplex, aj keď môj penis nepatril medzi tie najmenšie, nebol som úplne spokojný s tým, čo dokázal. Fungoval dobre, dievčatá sa nikdy sťažovali, ale videl som v ňom väčší potenciál. Sníval som o dlhotrvajúcom silnom sexe. Pri pátraní po ideálnom produkte na zvýšenie mojich sexuálnych možností som našiel tabletku Xtrazex. Po prečítaní popisu som vedel, že výrobok je 100 % bezpečný a nevyvoláva žiadne vedľajšie účinky, podráždenie ani vyrážku – to je veľmi dôležité. Aby som nebol na smiech, rozhodol som sa vyskúšať pilulku na „sólo akcii“. Bol som dosť skeptický, pretože som neveril v príliš rýchle a úžasné výsledky, ale rozhodol som sa dať tomuto produktu šancu. Chcel som si byť 100 % istý výsledkom, preto som zmeral dĺžku môjho penisu počas erekcie pred a po užití pilulky. Výsledky boli úžasné! O 5 cm viac, ako to je možné?

Fantastická stimulácia a 3-krát intenzívnejšie pocity

Nakoniec prišiel čas, keď som konečne mohol vyskúšať možnosti piluliek v reálnom svete. Musím priznať, že som bol nervózny, naozaj som chcel na Martu zapôsobiť. Chcel som, aby jej prvá noc so mnou bola úplne odlišná od toho, čo mala predtým. Keďže som už vedel o možnostiach Xtrazexu, vzal som si pilulku 15 minút pred sexom, čo ma počas predohry pripravilo na akciu. Spokojnosť Marty bola doslova viditeľná na jej tvári, vedel som, že som na ňu hlboko zapôsobil, teraz som to už len musel dotiahnuť do konca… ale koniec bol v nedohľadne. Milovali sme sa celú noc, s malými prestávkami na spánok. Nikdy predtým som nezažil takýto sexuálny maratón. Marta sa divoko zvíjala vo vlnách rozkoše a jej hlasné vzdychy sa ozývali po celom dome. Povedala mi, že to bolo prvýkrát v jej živote, že zažila viacnásobný orgazmus. Cítil som, že som splnil svoj cieľ, a to nielen preto, že dievča môjho srdca sa triaslo potešením, ale preto, že som sám zažil najlepší sex môjho života. Moja pripravenosť na pohlavný styk bola okamžitá a mohol som to robiť kedykoľvek chcela.

Veľkosť, o ktorej mnohí len snívajú

Nebudem klamať, viem, že úspech tej noci je spôsobený hlavne Xtrazexom. Marta je krásna a neuveriteľne zmyselná žena a bol som si istý, že by som nemal žiadny problém s erekciou, no viem, že tá noc by nebola taká neskutočne úžasná. Pilulka dosiahla, že môj penis bol tvrdý ako skala a sex bol ešte príjemnejší. Dnes môžem s veľkou vážnosťou povedať, že si nemôžem predstaviť dôverné vzťahy bez Xtrazexu. Po prvé, pretože viem, aká sklamaná by bola moja partnera keby videla moju mužnosť menšiu, ako v momente, keď sme prvýkrát milovali. Po druhé, pretože vďaka tomuto prípravku dosahujem trikrát väčšie potešenie. Tak prečo sa toho vzdať? Zatiaľ som Marte neodhalil svoje tajomstvo, myslím, že to bude aj naďalej mojou sladkou enigmou, nakoniec to, čo je najdôležitejšie, je výsledok, nie? A Xtrazex dokázal, že:

– moje libido a moje sebavedomie sú vyššie
– je možné mať trikrát silnejšiu erekciu
– som pripravený na viac sexuálnych stykov, jeden po druhom
– som schopný 100 % ovládať erekciu a ejakuláciu

Konsolidované účinky a rýchla regenerácia mojej mužnosti

Ďalšou výhodou (ešte jedna?) je, že nepotrebujete lubrikant, pretože penis je ideálne hydratovaný a pripravený na akciu. 😉 môžete si dopriať všetky typy hier podľa vlastného želania so všetkými druhmi hračiek. Okrem toho, po každom použití pilulky je výsledok posilnený, vďaka čomu ho nemusíte používať zakaždým, keď máte sex. Vo všeobecnosti vám môžem povedať, že som len zriedka spokojný s nákupom produktu. Dnes, keď myslím na moje minulé sexuálne víťazstvá, cítim sa trochu hlúpo, pretože len teraz som zistil, čoho som schopný. Vďaka Xtrazexu som sa stal milencom, o ktorom snívala, ale ja som bola tým, kto mal šťastie. 😉 Takže ak si myslíte, že vaše sexuálne zručnosti sú dostatočné a veľkosť vášho penisu je uspokojivá, poviem vám jednu vec – môže to byť vždy lepšie, skúste tieto pilulky a uvidíte sami.

Ako užívať «XTRAZEX» ?

1. Užite 1 šumivú tabletu hodinu pred jedlom
2. Tableta by sa mala rozpustiť v pohári s vodou (200 ml), roztok po pripravení vypite.
3. Doba liečby erektilnej disfunkcie je 30 dní.

Spätná väzba o «XTRAZEX»

Peter
Bol som ženatý 6 rokov. Mám 31, moja žena má 26. Je sexy, vysoká, s veľkými a bohatými prsami… Čiže, bol som šťastne ženatý až kým nezačal zlyhávať minulý rok v posteli. Moja žena je veľmi príťažlivá, každý mi ju závidí, ale som si istý, že akonáhle ju nebudem môcť uspokojiť, stratím ju… Našťastie, problém mal jednoduché riešenie. Čítal som o Velvet antler a Thlaspi arvense a ako môžu byť v liečbe použité. Liek je dobrý, nejde o žiadne napodobeniny, či náhrady. Našiel som šumivé tablety XTRAZEX a objednal som si ich. Problém sa raz a navždy vyriešil. Od vtedy som nezlyhal ani raz, ak sa tak stane, stačí, aby som si kúpil túto kúru.

Andrej
Najhoršia vec, aká sa môže mužovi stať je oslabnúť v posteli. Trpíte komplexami a nedostatkom sebavedomia, vaše vzťahy idú dole kopcom. Vaša baba predstiera, že sa nič nedeje, ale váš vzťah je čím ďalej, tým chladnejší. Aj mne sa to stalo, začali sme menej komunikovať, často sme sa hádali, ona bola viac napätá a nahnevaná. Som veľmi vďačný za XtraZex, že mi pomohol zachrániť tento vzťah.

Paľo
Začal som problémy s potenciou. Najskôr som stratil záujem o sex, mal som ho len raz alebo dvakrát do mesiaca. Nemal som frajerku, problémy som nemal. Niekedy sa mi nevedel postaviť alebo som počas procesu erekciu stratil, ale použil som kondóm. Niekedy to bolo v poriadku. Každý krát to bolo iné, ale potom si našiel priateľku. Začal som svoj problém riešiť a zistil som, že na vine nebola únava a kondómy, ale niečo iné. Dokonca som sa rozhodol ísť aj k cvokárovi, no zbadal som reklamu na šumivé tablety XTRAZEX na internete. Myslel si, že môžem tento doplnok vyskúšať, prečo nie, a tak som si klikol na odkaz, prečítal som si o nich, kúpil som si ich a tablety som užil. Teraz som tvrdý ako kameň.

Rišo
Milujem sex! Každému ho odporúčam)) Mám 24 rokov, 2 práce a podnikám. Kvôli ťažkej práci si tiež musím dobre oddýchnuť. Veľa dievčat, párty, žúry… Vstať na druhý deň sa pre mňa stávalo veľmi ťažké po celom dni práce a neustálom pití na párty. Nemám rád veci ako Viagru, a tak som sa rozhodol ísť na to iným spôsobom a zvýšiť moju mužskú silu. Preto som si objednal XTRAZEX, posilňuje mužnosť a môže sa užívať s alkoholom. Teraz ma ľudia v mojom okolí poznajú pod prezývkou skalnatý Rišo.)