Snail Farm Sérum obsahujúce výťažky z hlienu čierneho slimáka s botoxovým účinkom. Sérum obsahuje tajnú zložku nazývanú aj „stroj času pre dievčatá“ Účinne bojuje proti vráskam. Vedeli ste, že slimák je schopný opraviť dieru vo svojej vlastnej ulite?! Jeho hlien obsahuje kompletnú sadu materiálov pre všetky typy tkanív. Osviežuje a omladzuje. Liečivý hlien aktivuje proces medzibunkovej výmeny a omladzuje pokožku.

snail farm eye serum

Snail Farm – elixír s účinkom Botoxu

Vyvinuté kórejskými vedcami a založené na hliene obrovského čierneho slimáka Akhatina, sérum Snail Farm spôsobilo na ázijskom trhu skutočný rozruch. Tento elixír sa teší veľkej obľube orientálnych krások. Samotný slimák používa svoj hlien na utesnenie vstupu do ulity a na opravu jej poškodenia. Slimák je schopný utesniť veľké otvory vo svojej ulite iba pomocou hlienu.

Alternatíva k Botoxu

Omladzujúce sérum obsahuje aj komplex SYN®-AKE. Funguje podobne ako injekcie Botoxu – vaše svaly sa uvoľňujú, textúra pokožky sa obnoví a vrásky zmiznú. Komplex SYN®-AKE je založený na peptidoch podobných hadiemu jedu. Sérum je zamerané na hlbokú regeneráciu pokožky a silné omladenie. Obsahuje aj výťažok hlienu slimákov, ktorý je bohatý na kyselinu hyalurónovú, glykoproteín, proto-glykány a má antimikrobiálne účinky. Výťažky hlienov spolu s tripeptidom Syn®-Ake vytvárajú silnú a vysoko účinnú zmes proti starnutiu. Človek si len ťažko dokáže predstaviť silnejšiu a všestrannejšiu kompozíciu na liečenie a omladenie pokožky na všetkých úrovniach.

Ohlasy zákazníkov

Mária, Bratislava

Žena môjho syna mi priniesla toto sérum z Kórey. Vtedy som ho vyskúšala prvýkrát. Bol som ohromená výsledkom! Nikdy som nezažila takýto účinok v celom svojom živote a ani som si nemyslel, že je to vôbec možné. Mám doslova novú tvár! Okrem toho aktívne aplikujem toto sérum na oblasť krku (ktorá bola vždy mojou slabosťou)… A viete čo? Koža na krku je oveľa pevnejšia.

Nina, Banská Bystrica

Vďaka za toto skvelé sérum! Oslobodilo ma od tmavých škvŕn na tvári, ktorými som dlho trpela. Navyše sa už nové neobjavujú. Účinok je skutočne úžasný!