TREENI OMA SEKSUAALSUST. AVASTA UUED NAUDINGUD.

Sisemine struktuur imiteerib täielikult naise keha. Patenteeritud uusim materjal tugevdab tunnetust.

SUULINE MASTURBATSIOON
Hüperrealistlik oraalseks. Masturbaator venib tihedalt peenise ümber. Liikuv keel tekitab ekstra stimulatsiooni. Regulaarne kasutamine tugevdab peenise lihaseid, tagades seega pikema erektsiooni.

ANAAL & VAGINAAL MASTURBATSIOON
Ainulaadne vidin koos kahe anatoomilise avaga. Pehme tupe ava iga peenise osa, kaasa arvatud selle otsa, kergeks stimuleerimiseks. Kitsas anaalavaus sisemise reljeefse tunneliga, mis on spetsiaalselt ette nähtud teie vastupidavuse treenimiseks. Kui sa suudad seda masturbaatorit välja kannatada 10 minutilise seksmaratoni jooksul, siis kestad voodis kuni pool tundi!

UUSIM ELASTNE MATERJAL

Minuga võid sa teha kõike, mida soovid!

Pikendab erektsiooni
Tugevdab orgasmi
Tugevdab peenise lihaseid
Tõstab tundlikkust

Sisemiselt reljeefse Maxerection ™ masturbaatori patenteeritud kuju töötab õrnalt peenise kõikide lihastega. Regulaarne praktika aitab tugevdada lihaseid, suurendada erektsiooni ja suurendada peenise suurust 1-2 cm võrra.

Innovatiivne Ultra Realistic Cyber Skin UR3 ™ materjal pakub seksikoolituse ajal kõige meeldivamat tunnet. Enne kasutamist soojendage masturbaatori varrukat sooja veega, et seda realistlikumaks muuta.

ULTRA REALISTIC CYBER SKIN UR3™
Ultra Realistic (UR3 ™) imiteerib inimese nahka ja sarnaneb sellega. Masturbaator on valmistatud termoplastilisest elastomeerist. Ftalaadid asendatakse teiste plastifikaatoritega, mis on tervisele täiesti kahjutud.

Mänguasja kuju on anatoomiliselt naise kehaga identne

See soojeneb kiiresti kehatemperatuurini

See ei põhjusta allergiat ja on täiesti ohutu

UR3 ™ materjali on kavas kasutada kunstlikes jäsemetes ja proteesides 2022. aastal.

Nende uuenduslike mänguasjadega kogete uskumatuid aistinguid iga päev, peate lihtsalt

sex toys

Nüüdseks on ametlikult võimatu vahet teha uutel seksmänguasjadel ja naiste suguelunditel

Kaasaegseid ostjaid on raske uute toodetega üllatada- seksmänguasjade turg on pungil erinevatest toodetest. Kuid ükski toode ei ole võrreldav inimkehaga. Väljaarvatud Sex Toys- need on uue generatsiooni sekslelud ka kõige kõrgema nõudlusega klientidele. Nende saladus on naiskehaosade täiuslik koopia.

Seda toodet puudutades on võimatu eristada seda inimnahast.

Ettevõtte tootja oli oma kaupade suhtes üsna ebatavaline. Suurema osa ajast veetsid nad ainulaadse materjali loomiseks. Nad viisid läbi sadu teste, enne kui nad leidsid erilise materjali, mida ei ole kunagi sekslelude jaoks kasutatud.

Uute mänguasjade teine iseärasus – need kopeeriti reaalsetest inimestest, erilist tähelepanu pöörati nende füsioloogia igale detailile.

Seniks on väljatöödatud kahte eri sorti sekslelusid: 1- naise suu imitatsioon; 2- naise seksuaalorgani imitatsioon.
Katses osales 40 meest vanuses 20 kuni 50 aastat. Eraldi ruumi paigutasime kahe avaga läbipaistmatu seina. Mõlemasse panime Sex Toys sekslelud naise suguelundite vormina, meie katsealustelt paluti tuvastada, kus on päris naise ja kus sekslelu .

Tulemused olid rabavad! 70% osalejatest olid kindlad, et mõlemad olid päris naised ning ainult 30% osalejatest vastasid õigesti!

Siin on erinevat tagasisidet (nimed on konfidentsiaalsuse eesmärgil vahetatud):

Mu sõber veenis mind sellest eksperimendist osa võtma, ma ei läheks ise kunagi sinna. See oli naljakas kogemus. Kui ma sinna läksin, mõtlesin, et mänguasjast elava naise eraldamine on kergemast kergem. Nagu selgus, eksisin. Tundub nagu Sex Toys oleks tehtud päris inimnahast. Seega on erinevuse tegemine peaaegu võimatu. Pean tunnistama, et soetasin endale ühe sellise, usun, et see saab olema käepärane.

Ma ei häbene ütlemast, et mul on olnud erinevaid seksmänguasju, kuid mul pole kunagi olnud midagi sellist! Mul õnnestus arvata, kus oli mänguasi ja kus tõeline naine, kuid ainult seetõttu, et tunded olid mänguasjaga palju intensiivsemad. “Ta” oli kitsam ja elastsem, tundus nagu seksiksin neitsiga. Mulle meeldis see nii väga, et tulin sõna otseses mõttes paari minutiga. Ostsin ametlikult veebilehelt suu-masturbaatori ja tupe. Nüüd harjutan nendega juba kodus.

Keegi ei uskunud, et need tooted saavutavad SELLISE populaarsuse!

Seega otsustati patenteerida material, mida kasutatakse selle toote tootmisel. Seega teadmiseks, neid sekslelusid ei ole saadaval mujal, kui vaid selle ametliku tootja kodulehel.

Ettevõte otsustas minna sammu võrra edasi ja 2025. aastal algatatakse massiivne kunstlike organite tootmine patenteeritud materjalist. See on juba läbinud kõik kliinilised uuringud ja heaks kiidetud dermatoloogide ühenduse poolt.

Kui ka teie soovite kogeda unustamatuid sensatsioone, minge ametlikule veebilehele ja tellige Sex Toys Kiirustage, toodet on vaid piiratud koguses.

KOMMENTAARID

Taavi, 34
Ma ei tea, miks, aga mul läks kiiresti lahti: kümme minutit ja seal see oligi. Ma ei taha ravimitega sahmida, seega ma hakkasin seda meetodit kasutama. Masturbaatoritega harjutamine andis mulle parema teadmise oma kehast ja õpetas mind juhtima oma erutust. Nüüd olen mina, kes otsustab, millal tulla, mitte minu aju ja keha. Ma saan seda lihtsalt poolteist tundi teha!

Aleks, 28
Ma leidsin ühel päeval oma sõbranna ennast rahuldamas. Ja ta ütles, et ta vajab veel 20 minutit seksi, et tulla! Ma olin natuke šokeeritud, kuigi ka mina ise tahaks seda pisut kauem teha. Ma sain teada, et oma vastupidavust on võimalik treenida pideva praktika ja masturbaatori abil. Kaks nädalat hiljem seadsime rekordi – tund ja pool seksimist ja mitmeid orgasme üksteise järel. Kuid kõige ootamatum tulemus oli see, et minu peenis muutus peaaegu 2 cm pikemaks! Nagu seda oleks kuidagi pumbatud:-)

Robert, 41
Kui mu abikaasa oli rase, soovitas arst meil kolmanda trimestri ajal vahekorrast hoiduda. Sa mõistad, mis tunne on mehel – jäädes mitmeks kuuks ilma naiseta. Mu naine ise soovitas mul masturbaatorit osta. See ehmatas mind, kui realistlik tundus selle toote tupe sissepääs. See oli valmistatud kübernahast. Ma olin eriti rahul materjal endaga. Seksiakt tundus uskumatult täielik.