TRENĒ SAVU SEKSUALITĀTI. ATKLĀJ UNIKĀLAS BAUDAS.

Iekšēja struktūra pilnībā atdarina sievietes ķermeni. Patentētais mākslinieciskā rīka materiāls palielina jutekliskumu.

ORĀLAIS MASTURBATORS
Hiperreāls orālais sekss. Masturbators izstiepjas, lai cieši apņemtu dzimumlocekli. Kustināmā mēle rada papildus stimulāciju. Regulāri treniņi spēcina dzimumlocekļa muskuļus, tādējādi nodrošinot ilgāku erekciju.

ANĀLAIS & VAGINĀLAIS MASTURBATORS
Unikāls sīkrīks ar divām anatomiskām atverēm. Maiga vaginālā atvere liegai stimulācijiai, kas skar katru jūsu dzimumlocekļa zonu, iekļaujot galviņu. Šaura anālā atvere ar iekšējo izliekto tuneli, dizainēta īpaši jūsu izturības trenēšanai. Ja izmantojot šo masturbatoru veiksiet seksa maratonu 10 minūtes, gultā spēsiet izturēt līdz pat pusstundai.

JAUNĀKAIS ELASTĪGAIS MATERIĀLS

Ar mani tu vari darīt ko vien vēlies!

Paildzina erekciju
Uzlabo orgasmu
Spēcina dzimumlocekļa muskuļus
Palielina jutīgumu

Patentētā Maxerection™ iekšējā izliekuma forma delikāti iedarbojas uz visiem dzimumlocekļa muskuļiem. Regulāra trenēšanās palīdz spēcināt muskuļus, uzlabo erekciju un palielina dzimumlocekļa izmēru par 1-2 cm.

Inovatīvais Ultra Reālistiskās Mākslīgās Ādas UR3™ materiāls sniegs daudz patīkamākas sajūtas seksa laikā. Pirms lietošanas uzsildiet masturbatoru, iemērcot to siltā ūdenī, tas sniegs reālākas sajūtas.

ULTRA REĀLISTISKA MĀKSLĪGĀ ĀDA UR3™
Ultra Realistiskā (UR3™) imitē cilvēka ādu gan pēc izskata, gan sajūtām pieskaroties. Maturbators ir izgatavots no termoplastiska elastomēra. Ftalāti ir aizstāti ar citiem plastifikatoriem, kas ir pilnīgi nekaitīgi veselībai.

Rotaļlietas forma ir anatomiski identiska sievietes ķermenim

Tā ātri uzsilst līdz ķermeņa temperatūrai

Tā neizraisa alerģijas un ir pilnībā droša

UR3 ™ materiālu 2022. gadā paredzēts izmantot mākslīgo ekstremitāšu un protēžu ražošanā.

Ar šīm inovatīvajām augstākās kvalitātes rotaļlietām katru dienu piedzīvosiet neprātīgas sajūtas, jums tikai nepieciešams…

sex toys

Tagad oficiāli nav iespējams pateikt atšķirību starp jaunām seksa rotaļlietām un sieviešu dzimumorgāniem

Ir diezgan grūti pārsteigt mūsdienu patērētājus ar kaut ko – seksa rotaļlietu tirgus ir pārpludināts ar dažādiem produktiem. Bet nevienu rotaļlietu nevar salīdzināt ar cilvēka ķermeni. Izņemot Sex Toys – tās ir jaunākās paaudzes seksa rotaļlietas mūsu godātajiem klientiem. Tās balstās uz maksimālu līdzību ar sieviešu ķermeņu daļām.

Pieskaroties nespēsiet noteikt atšķirību no cilvēka ādas.

Firmas ražotājam ir diezgan oriģināla pieeja savām precēm. Lielāko laika daļu viņi velta unikāla materiāla ražošanai. Pirms tika atrasts īpašais materiāls, tika veikti simtiem testi, šāds materiāls seksa rotaļlietām nekad nav ticis izmantots.

Vēl viena jauno rotaļlietu īpatnība – tās tika kopētas no reāliem cilvēkiem, katrai to fizioloģijas detaļai tika pievērsta uzmanība.

Līdz šim tika izlaistas 2 veidu rotaļlietas: 1 – sieviešu mutes imitācija; 2 – sieviešu dzimumorgānu imitācija.
Eksperimentā piedalījās 40 vīrieši vecumā no 20 līdz 50 gadiem. Atsevišķā telpā mēs novietojām necaurspīdīgu statīvu ar diviem caurumiem. Abos mēs ievietojām Sex Toys sieviešu dzimumorgānu formā, mūsu dalībniekiem tika lūgts noteikt, kur ir īsta sieviete un kur ir rotaļlietas.

Rezultāti izrādījās fantastiski! 70% dalībnieku bija pārliecināti, ka tās bija īstas sievietes un tikai 30% sniedza pareizas atbildes!

Lūk, ko daži no viņiem saka (vārdi tika mainīti konfidencialitātes nolūkā):

Mans draugs mani pārliecināja piedalīties šajā eksperimentā, pats es nebūtu uzdrošinājies. Tā bija jautra pieredze. Kad es devos tur, es domāju, ka nav iespējams neatšķirt dzīvu sievieti no rotaļlietas. Kā izrādījās, es kļūdījos. Izrādās, ka Sex Toys ir izgatavotas no cilvēka ādas. Tātad noteikt atšķirību ir praktiski neiespējami. Es atzīstos, es nopirku sev jauku mantiņu man ir nojausma, ka man tā noderēs.

Es neslēpšu, man ir bijušas dažādas seksa rotaļlietas, bet man nekad nav bijis nekas šāds. Man izdevās uzminēt, kura ir rotaļlieta un kura īstā sieviete, bet tikai tāpēc, ka sajūtas daudz intensīvākas bija ar rotaļlietu. “Viņa” bija stingrāka un elastīgāka, likās, ka nodarbojos ar seksu ar nevainīgo. Man tas ļoti patika, es beidzu burtiski pāris minūtēs. Oficiālajā vietnē es nopirku mutes masturbatoru un vagīnas masturbatoru. Es praktizēšu ar viņiem mājās.

Neviens negaidīja, ka šīs rotaļlietas iegūs ŠĀDU popularitāti!

Tādēļ tika nolemts patentēt materiālu, kas tiek izmantots to ražošanai. Patiesībā jūs šādas rotaļlietas nekur citur neatradīsiet, tikai oficiālajā ražotāja vietnē.

Uzņēmums nolēma spert soli tālāk un 2025. gadā tiks uzsākta masveida mākslīgo orgānu ražošana no patentētā materiāla. Tas jau ir izgājis visus klīniskos pētījumus un to ir apstiprinājusi dermatologu asociācija.

Ja arī jūs vēlaties izbaudīt neaizmirstamas sajūtas, dodieties uz oficiālo vietni un pasūtiet Sex Toys Pasteidzieties, preču skaits ir ierobežots.

KOMENTĀRI

Dāvids, 34

Es nezinu kāpēc, bet pēkšņi sāku ātri beigt: desmit minūtes un viss. Es nevēlos noņemties ar tabletēm, tāpēc sāku izmantot šo metodi. Praktizēšana ar masturbatoriem man sniedza labāku sava ķermeņa izpratni un iemācīja man kontrolēt savu uzbudinājumu. Tagad es izlemju kad beigt, nevis manas smadzenes vai ķermenis. Es viegli varu to darīt pusstundu!

Aleksis, 28

Vienu dienu es pieķēru savu meiteni masturbējot. Un viņa man teica, ka, lai viņa beigtu, ir nepieciešams par 20 minūtēm ilgāks sekss! Es biju mazliet satriekts, lai gan es neiebilstu, ja mēs to darītu nedaudz ilgāk. Es uzzināju, ka ir iespējams trenēt savu izturību ar pastāvīgu praksi un ar masturbatora palīdzību. Divas nedēļas vēlāk mēs uzstādījām rekordu – pusotru stundu ilgs sekss un orgasms pēc orgasma. Bet negaidītākais rezultāts bija tas, ka mana dzimumlocekļa garums bija gandrīz 2 cm garāks! It kā tas būtu kaut kādā veidā uzpumpēts 🙂

Roberts, 41

Kad mana sieva bija stāvoklī, ārsts ieteica mums atturēties no seksa trešajā trimestrī. Jūs saprotat, ko tas nozīmē vīrietim – palikt bez sievietes vairākus mēnešus. Mana sieva man piedāvāja iegādāties masturbatoru. Tas mani pārsteidza, kā reāli izskatījās šī produkta vaginālā ieeja. Tā bija izgatavota no mākslīgās ādas. Bet es biju īpaši apmierināts arī ar pašu materiālu. Sekss šķiet neticami pilnvērtīgs.