TRENIRUOKITE SAVO SEKSUALUMĄ. ATRASKITE UNIKALIUS MALONUMUS.

Vidinė struktūra visiškai imituoja moterišką kūną. Moderniausia patentuota medžiaga pagerina pojūčius.

ORALINIS MASTURBATORIUS
Hyper realistinis oralinis seksas. Masturbatorius išsitempia, kad apgaubtų varpą. Judamasis liežuvis sukuria papildomą stimuliavimą. Reguliari praktika stiprina varpos raumenis ir taip užtikrina ilgalaikę erekciją.

ANALINIS IR VAGINALINS MASTURBATORIUS
Unikalus įtaisas su dviem anatominėmis angomis. Minkštas makšties atidarymas švelniai stimuliuoja kiekvieną varpos dalį, įskaitant galvutę. Siauras angos atidarymas su vidiniu reljefo tuneliu, specialiai sukurtas jūsų ištvermės lavinimui. Jei galite ištverti 10 min. lytinį maratoną su šiuo masturbatoriumi, galėsite mylėtis iki pusės valandos!

NAUJAUSIA ELASTINĖ MEDŽIAGA

Su manim gali daryti ką nori!

Prailgina erekciją
Sustiprina orgazmą
Stiprina penio raumenis
Pagerina jautrumą

Patentuota vidinės reljefo Maxerection ™“ masturbatoriaus forma puikiai veikia visus varpos raumenis. Reguliarus naudojimas padeda stiprinti raumenis, sustiprinti erekciją ir padidinti varpos dydį 1 2 cm.

Novatoriška Ultra Realistic Cyber Skin UR3 ™ medžiaga suteiks malonų jausmą sekso treniruočių metu. Prieš naudojimą šilumnešį sušildykite šiltu vandeniu, kad jis būtų realesnis.

ULTRA REALISTIC CYBER SKIN UR3™
Ultra Realistic (UR3™) imituoja žmogaus odą ir prilygsta jai. Masturbatorius pagamintas iš termoplastinio elastomero. Ftalatai pakeičiami kitais plastifikatoriais, kurie yra visiškai nekenksmingi sveikatai.

Žaislo forma yra anatomiškai identiška moters kūnui

Jis greitai įšyla iki kūno temperatūros

Nesukelia alergijos ir yra visiškai saugus

UR3 ™ medžiagą planuojama naudoti dirbtinių galūnių ir protezų gamybai 2022 m.

Su šiais naujoviškais aukščiausios kokybės žaislais kasdien patirsite neįtikėtinus pojūčius, jums tereikia…

sex toys

Dabar oficialiai neįmanoma atskirti naujų sekso žaislų ir moterų lytinių organų

Gana sunku nustebinti šiuolaikinius vartotojus, nes sekso žaislų rinka yra užtvindyta įvairiais produktais. Tačiau žaislas negali būti lyginamas su žmogaus kūnu. Išskyrus Sex Toys – tai yra naujos kartos sekso žaislai daugeliui aukšto lygio klientų. Jų produktas yra maksimaliai panašus į moterų kūno dalis.

Jei paliesite ją, negalėsite atskirti nuo žmogaus odos.

Kompanijos gamintojas turėjo gana neįprastą požiūrį į savo prekes. Didžiąją laiko dalį jie praleido kurdami unikalią medžiagą. Jie atliko šimtus bandymų, kol jie rado ypatingą, kuri niekada nebuvo naudojama sekso žaislams.

Kitas naujų žaislų ypatumas – jie pagaminti naudojant realių žmonių pavyzdžius, atkreipiant dėmesį į kiekvieną jų fiziologijos detalę.

Iki šiol buvo pagaminti 2 rūšių žaislai: 1 moters burnos imitacija; 2 moterų lyties organų imitacija.
Eksperimente dalyvavo 40 vyrų nuo 20 iki 50 metų. Atskiroje patalpoje pastatėme nepermatomą stendą su dviem skylėmis. Abiejuose padėjome Sex Toys moterų lyties organų pavidalu, mūsų subjektai buvo paprašyti nustatyti, kur yra tikra moteris ir kur yra sekso žaislas.

Rezultatai pasirodė fantastiški! 70% respondentų buvo įsitikinę, kad tai buvo tikros moterys ir tik 30% atsakė teisingai!

Štai ką sako kai kurie (vardai buvo pakeisti konfidencialumo tikslais):

Mano draugas įtikino mane dalyvauti šiame eksperimente, aš niekada nebūčiau sugalvojęs. Tai buvo juokinga patirtis. Kai nuėjau ten, aš maniau, kad neįmanoma atskirti gyvos moters iš žaislo. Kaip paaiškėjo, klydau. Atrodo, kad Sex Toys yra faktiškai pagamintas iš žmogaus odos. Taigi, sakau, skirtumas yra praktiškai nejuntamas. Prisipažinsiu, aš nusipirkau pavyzdį, aš turiu nuojautą, kad pravers.

Nenoriu slėpti, turėjau skirtingus sekso žaislus, bet niekada neturėjau nieko panašaus! Man pavyko atspėti, kur žaislas ir tikra moteris buvo, bet tik todėl, kad pojūtis su žaislu buvo daug intensyvesnis. „Ji“ buvo stangresnė ir elastingesnė, atrodėl lyg mylėčiausi su nekalta mergina. Man labai patiko tai, kad baigiau per porą minučių. Oficialiajame tinklalapyje nusipirkau burnos masturbatorių ir makšties. Aš praktikuosiu su jais namuose.

Niekas nesitikėjo, kad šie žaislai taps TOKIE populiarūs!

Todėl nuspręsta patentuoti medžiagą, kuri naudojama gamybai. Beje, tokių žaislų nerasite niekur kitur tik oficialiame gamintojo puslapyje.

Kompanija nusprendė žengti dar vieną žingsnį ir 2025 m. bus pradėta masinė dirbtinių organų gamyba iš patentuotos medžiagos. Ji jau praėjo visus klinikinius tyrimus ir patvirtino dermatologų asociacija.

Jei norite patirti nepamirštamus pojūčius, eikite į oficialią svetainę ir užsisakykite Sex Toys Paskubėkite, prekių skaičius yra ribotas.

KOMENTARAI

Donatas, 34
Aš nežinau kodėl, bet pradėjau greitai nuleidinėti: dešimt minučių ir viskas. Aš nenoriu gerti tablečių, todėl pradėjau naudoti šį metodą. Masturbatoriai suteikė man daugiau žinių apie mano kūną ir išmokė mane valdyti savo susijaudinimą. Dabar nuo manęs priklauso, kada baigiu, o ne mano smegenys ir kūnas. Aš galiu tai daryti pusantros valandos!

Augustinas, 28
Užtikau savo merginą besimasturbuojant vieną dieną. Ir ji man pasakė, kad jai reikia 20 minučių sekso, kad galėtų baigti! Buvau šiek tiek šokiruotas, nors aš ir pats norėčiau tai daryti šiek tiek ilgiau. Sužinojau, kad galima treniruoti savo ištvermę nuolatine praktika ir masturbatoriaus pagalba. Po dviejų savaičių mes pasiekėme rekordą – valanda su puse sekso ir orgazmai vienas po kito. Tačiau labiausiai netikėtas rezultatas buvo tas, kad mano penis tapo beveik 2 cm ilgesnis! Lyg būtų pumpuojamas kažkaip:)

Regimantas, 41
Kai mano žmona buvo nėščia, gydytojas rekomendavo mums susilaikyti nuo sekso trečiojo trimestro metu. Jūs suprantate, kaip vyrui sunku be moters keletą mėnesių. Mano žmona pasiūlė man pirkti masturbatorių. Nustebau, kaip realistiškai jis atrodė, kokia realistiškai atrodanti makštis. Jis buvo pagamintas iš kibernetinės odos. Tačiau buvau ypač patenkintas pačia medžiaga. Lytinis aktas buvo išbaigtas.