WYTRENUJ SWOJĄ SEKSUALNOŚĆ. ODKRYJ NIEZWYKŁE PRZYJEMNOŚCI.

Wewnętrzna struktura w pełni imituje kobiece ciało. Opatentowany najnowocześniejszy materiał intensyfikuje odczuwanie.

USTNA MASTURBACJA
Hiperrealistyczny seks oralny. Masturbator rozciąga się, by ciasno objąć penisa. Ruchomy język tworzy dodatkową stymulację. Regularna praktyka wzmacnia mięśnie penisa, zapewniając w ten sposób przedłużoną erekcję.

ANALNA I WAGINALNA MASTURBACJA
Unikalny gadżet z dwoma anatomicznymi otworami. Miękki otwór pochwowy do delikatnej stymulacji każdej części twojego penisa włącznie z głową. Wąski otwór analny z wewnętrznym tunelem reliefowym, zaprojektowany specjalnie do treningu wytrzymałości. Jeśli przez 10 minut możesz wytrzymać seks-maraton z tym masturbatorem, wytrzymasz w łóżku nawet do pół godziny!

NAJNOWSZY ELASTYCZNY MATERIAŁ

Ze mną możesz robić, co chcesz!

Przedłuża erekcję
Intensyfikuje orgazm
Wzmacnia mięśnie penisa
Powiększa wrażliwość

Opatentowany kształt anatomicznego reliefu Maxerection ™ delikatnie działa na wszystkie mięśnie prącia. Regularna praktyka pomaga wzmocnić mięśnie, poprawić erekcję i zwiększyć rozmiar penisa o 1-2 cm.

Innowacyjny materiał Ultra Realistic Cyber Skin UR3 ™ zapewni najbardziej przyjemne doznania podczas treningu seksualnego. Podgrzej tuleję masturbatora w ciepłej wodzie, aby uzyskać większy realizm przed użyciem.

ULTRA REALISTIC CYBER SKIN UR3™
Ultra Realistic (UR3 ™) imituje ludzką skórę i przypomina ją w dotyku. Masturbator wykonany jest z termoplastycznego elastomeru. Ftalany są zastępowane przez inne plastyfikatory, które są całkowicie nieszkodliwe dla zdrowia.

Kształt zabawki jest anatomicznie identyczny z ciałem kobiety

Szybko ogrzewa się do temperatury ciała

Nie powoduje alergii i jest całkowicie bezpieczny

Materiał UR3 ™ ma zostać wykorzystany do produkcji sztucznych kończyn i protez w 2022 roku.

Dzięki tym innowacyjnym zabawkom premium doświadczasz szalonych wrażeń każdego dnia, wystarczy tylko …

sex toys

Obecnie nie można już odróżnić nowych zabawek erotycznych od żeńskich genitaliów

Trudno zaskoczyć współczesnych konsumentów czymkolwiek – rynek zabawek erotycznych jest zalewany różnymi produktami. Ale żadnej zabawki nie można porównać do ludzkiego ciała. Z wyjątkiem Sex Toys – to nowa generacja seks zabawek dla najbardziej wymagających klientów. Ich cechą jest maksymalne podobieństwo do kobiecych części ciała.

Nie będziesz w stanie odróżnić od ludzkiej skóry gdy jej dotkniesz.

Producent firmy miał dość nietypowe podejście do swoich towarów. Większość czasu spędzili tworząc unikalny materiał. Przeprowadzili setki testów, zanim odkryli specjalność, która nigdy nie była używana w zabawkach erotycznych.

Kolejna osobliwość nowych zabawek – zostały skopiowane od prawdziwych ludzi, zwrócono uwagę na każdy szczegół ich fizjologii.

Do tej pory wydano 2 rodzaje zabawek: 1 – imitacja kobiecych ust; 2 – imitacja żeńskich narządów płciowych.
40 mężczyzn w wieku od 20 do 50 lat uczestniczyło w eksperymencie. Umieściliśmy nieprzejrzysty stojak z dwoma otworami w osobnym pomieszczeniu. W obu umieściliśmy Sex Toys w postaci żeńskich narządów płciowych, nasi badani zostali poproszeni o ustalenie, gdzie jest prawdziwa kobieta i gdzie znajduje się zabawka erotyczna.

Efekty okazały się fantastyczne! 70% badanych było przekonanych, że są to prawdziwe kobiety a tylko 30% udzieliło prawidłowej odpowiedzi!

Oto co część dnia (imiona zostały zmienione w celu zachowania poufności):

Mój przyjaciel namówił mnie, bym wziął sztukę w tym eksperymencie, nigdy bym tam nie poszedł. To było zabawne doświadczenie. Kiedy tam poszedłem, pomyślałem, że nie można oddzielić żywej kobiety od zabawki. Okazało się, że się pomyliłem. Wygląda na to, że Sex Toys są w rzeczywistości wykonane z ludzkiej skóry. Odróżnienie jest praktycznie niemożliwe. Przyznaję, że kupiłem sobie ładny okaz, mam przeczucie, że będzie on przydatny.

Nie zamierzam tego ukrywać, miałem różne zabawki erotyczne, ale nigdy nie miałem czegoś takiego! Udało mi się odgadnąć, gdzie była zabawka i prawdziwa kobieta, ale tylko dlatego, że wrażenia były dużo bardziej intensywne w zabawce. “Ona” była mocniejsza i bardziej elastyczna, czułem się tak, jakbym uprawiał seks z dziewicą. Podobało mi się tak bardzo, skończyłem w dosłownie kilka minut. Kupiłem masturbator ust i pochwę na oficjalnej stronie. Będę ćwiczyć z nimi w domu.

Nikt nie spodziewał się, że te zabawki zyskają TAKĄ popularność!

Dlatego postanowiono opatentować używany materiał do ich produkcji. Dla przypomnienia, nie znajdziesz dokładnie tych zabawek w dowolnym miejscu, tylko na oficjalnej stronie producenta.

Firma zdecydowała się pójść o krok dalej iw 2025 roku zostanie rozpoczęta masowa produkcja sztucznych narządów z opatentowanego materiału. Przeszedł już wszystkie badania kliniczne i został zatwierdzony przez stowarzyszenie dermatologów.

Jeśli chcesz przeżyć niezapomniane wrażenia, odwiedź oficjalną stronę i zamów Sex Toys Pospiesz się, liczba produktów jest ograniczona.

KOMENTARZE

Dawid, 34
Nie wiem dlaczego, ale zacząłem przychodzić szybko: dziesięć minut i koniec. Nie chcę zmywać pigułek, więc zacząłem stosować tę metodę. Ćwiczenia z masturbatorami pozwoliły mi lepiej poznać moje ciało i nauczyły mnie kontrolować moje podniecenie. Teraz to ja decyduję, kiedy przyjść, a nie mój mózg i ciało. Z łatwością mogę to zrobić przez półtorej godziny!

Olek, 28
Pewnego dnia złapałem dziewczynę masturbując się. I powiedziała mi, że potrzebuje jeszcze 20 minut seksu, żeby móc przyjechać! Byłem trochę zszokowany, choć nie miałbym nic przeciwko temu, aby zrobić to trochę dłużej. Nauczyłem się, że możesz ćwiczyć swoją wytrzymałość poprzez stałą praktykę i przy pomocy masturbatora. Dwa tygodnie później ustanowiliśmy rekord – półtorej godziny seksu i orgazmu jeden po drugim. Ale najbardziej nieoczekiwanym rezultatem tego było to, że mój penis stał się prawie 2 cm dłuższy! Jakby było jakoś napompowane 🙂

Robert, 41
Kiedy moja żona zaszła w ciążę, lekarz zalecił nam powstrzymanie się od seksu w trzecim trymestrze ciąży. Rozumiesz, co to jest dla mężczyzny – pozostać bez kobiety przez kilka miesięcy. Moja żona sama zaproponowała mi kupić masturbatora. Uderzyło mnie, jak realistycznie wyglądało wejście do waginy tego produktu. Został zrobiony ze skóry cybernetycznej. Ale byłem szczególnie zadowolony z samego materiału. Akt seksualny wydawał się niewiarygodnie kompletny.