Sağlığınıza zarar vermeden, etkili bir şekilde zayıflamak için eşsiz bir ürün.

Doğal etki, yağları yakar ve cildi sıkılaştırır.

ECOSLIM’İN FAYDALARI

Ecoslim efervesan tabletleri, tüm dünyada milyonlarca kişi tarafından kullanılmaktadır. Kullanan kişilerin olumlu görüşleri sayesinde milyonlarca kadının ve erkeğin zayıflamasına yardımcı olan bu sihirli tabeltlerin değeri anlaşılmış ve etkisi kanıtlanmıştır. Bu sihirli ürün artık Türkiye’de.

Yağ hücrelerini yakar
Enerji seviyesini yükseltir ve metabolizmayı hızlandırır.

Bağışıklık sistemini güçlendirir
Fiziksel aktiviteyi güdüler, eski zindeliğinizi geri kazandırır ve dayanıklılığınızı artırır.

Açlık duygusunu bastırır
Sindirim sürecinizin normalleşmesine ve besinlerin gerektiği gibi sindirilmesine yardımcı olur.

Vücudu temizler
Vücudun doğal dengesini geri kazanmasına yardımcı olur.

Doğal bir ürün
Hiçbir yan etkisi olmayıp, herkes için uygundur.

Uzman Görüşü

Sağlıklı ve etkili bir zayıflama, ulaşılması güçtür bir hedef. Sağlığınıza zarar vermeden, haftara 3,5 kilo vermek mümkün. Özel bileşenleri sayesinde, Ecoslim ayda 10-12 kiloya kadar güvenli zayıflama sağlar.
Bu içeceğin tamamen zararsız olduğu, yani hiçbir yan etkisinin olmadığı ABD’de bilinmektedir. Ürün onaylıdır. Etkililiği araştırmalarla kanıtlanmıştır. Ancak, bu doğal ürün çok daha güvenli ve etkilidir.

Dr. Selahattin Çark
Beslenme Uzmanı

BU, METABOLİZMAYI NORMALLEŞTİRMENİN DOĞAL BİR YOLU; DAHA AZ YİYORSUNUZ VE BUNDAN MUTLULUK DUYUYORSUNUZ.

STRES YOK

AMELİYAT YOK
Para harcamak ve risk almak zorunda değilsiniz

DİYET YOK
Yediklerinizi kısıtlamak ve pahalı ürünler tüketmek zorunda değilsiniz

YORUCU EGZERSİZLER YOK
Spor salonlarına para harcamanıza ve kendinizi yormanıza gerek yok

SAĞLIĞINIZI KÖTÜ ETKİLEMEZ
İlaç yok – reçete gerektirmez ve hiçbir yan etkiye neden olmaz

eco slim tablet

Bu yazıyı yazmaya daha önce karar verdim, ama birçok şey olduğundan (neler olduğunu size anlattım), zaman bulamadım. Ancak, şu anda heyecandan dizlerim titriyor ve bu hikayeyi sizlerle paylaşmak istiyorum.

Blogumu okuyorsanız, zaten hiçbir zaman fit bir vücuda sahip olmadığımı biliyorsunuzdur; yine de genç bir kadın olarak formumu koruyordum. Tamam, belki bir miktar fazla kilom vardı, ama şişman değildim ve aslına bakarsanız görünümümden memnundum. Evleninceye kadar durum böyleydi. İkinci çocuğuma doğum yaptıktan sonra zayıflayamadım. Kocamın benden soğuduğunu ve uzaklaştığını fark ettim. O ara 6 ay boyunca salonda uyudu; çünkü yatağın benim olan yarısı bana dar gelmeye başlamıştı. Onu rahatsız etmektense yalnız uyumak daha iyiydi. Bir gün eve geldi ve boşanmak istediğini söyledi. Balina gibi şişman bir kadınla yaşamaya dayanamadığını söyledi. Beni aldattığından şüpheleniyordum ama, daha sonra beni en yakın arkadaşım için terk ettiğini öğrendim. Bu canımı öyle acıttı ki… Yıllar süren evliliğin ardından eski tutkumuzu yakalayamayacağımızı net olarak anlayabiliyordum, ama tüm problemlerden fazla kilolarımı sorumlu tutuyordum.

Depresyona girdim. Saçmaladığımı ve paranoyak olduğumu düşünebilirsiniz, ama dışarı çıkmaya dahi korkuyordum. Sağlığım da bu durumdan etkilendi. Aritmi, astım, yüksek tansiyon, varis, cilt problemleri ve hormon dengesizliği gibi rahatsızlıklar yaşamaya başladım. Zayıf ve fit arkadaşlarımdan biri sıkı bir diyete girip spora gitmemi önerdi. Ben de elimden geleni yaptım; çoğu kez ağladım bile, ama kilo veremedim .

Bildiğiniz üzere genetik olarak aşırı kilo eğilimi olan, ama o ara kilo vermeye başlayan kızım ise bana çok destek oldu. Bir gün eve geldiğinde beni ağlarken gördü. Kendisine hiçbir şey anlatmamama şaşırdı ve şöyle dedi: “Anne sen ciddi misin? Neden daha önce söylemedin? Bir haftadır şu süper tableti içiyorum. Bana sormalıydın. 10 kilo verdim ve vermeye devam ediyorum.”

Meğer aldığı şey Ecoslim adlı bir ürünmüş. Daha iyi hissetmem için çantasındaki paketi bana verdi.

Evet, daha önce Ecoslim adını hiç duymamıştım, ama kızımın tavsiyesine uyarak günde iki kez içmeye başladım. Ve evet, başta kafamda soru işaretleri vardı; içmeden önce paketin arkasını inceleyip bileşenlerini Google’dan iki kez kontrol ettim. Ancak, şüphelerime rağmen, bir hafta içinde sonuçlar gözle görülür seviyeye ulaştı. 15 kilo verdim ve en sevdiğim süveterim üstüme olmamaya başladı. İşte o zaman inanmayarak ne büyük salaklık ettiğimi anladım. Bir ayın sonunda 35 kilo vermiştim ve gelinliğim üstüme oluyordu. Zayıflamaya devam ettim. Hareket etmem ve nefes almam kolaylaştı. Kocam yeniden aramaya ve mesaj atmaya başladı, ama artık daha iyisini hak ettiğimi biliyordum.

Bugün kızımla sonuçlarımızı karşılaştırmaya karar verdik; artık ondan bile zayıfım. İşte canım kızım:

Evden çıktığı gibi bu yazıyı yazmak için dizüstü bilgisayarıma koştum.

Bana sorabileceğiniz bazı soruları cevaplamaya karar verdim, çünkü faydası dokunabilir. İşte bir aylık Ecoslim kullanımının ardından farkına vardıklarım:

Sıkı bir diyet yapmanız gerekmiyor; hatta hiç diyet yapmanıza gerek yok. Tek yapmanız gereken EcoSlim’i bir bardak su içinde eritip günde 2 kez içmek.

Bu ürün bir protein değil. Spora gitmeniz gerekmiyor. Koşu yapmanız gerekmiyor. Hiçbir şey yapmanız gerekmiyor . Bu efervesan tablet, vücudu destekleyen maddeler içerir. EcoSlim’i bir bardak su içinde eritin ve günde 2 kez için. Farkı çok kısa süre içinde hissedeceksiniz: İlk haftadan itibaren kilo vermeye başlayacaksınız, sindirim sorunlarınız ortadan kalkacak. EcoSlim içeriğindeki doğal vitamin kompleksleri ile kalıcı olarak kilo vermenizi sağlar. Bu özel karnitin formülasyonu, yeşil kahve özü, üzüm kabuğu özü (Vitis vinifera L.) ve Chromium kesinlikle işe yarar! Bileşimdeki mineraller ve vitaminler kalbi ve sinir sistemini destekler.

Ailemle bir haftalık bir tatile çıktığımda aceleden Ecoslim paketini evde unuttum. Ama verdiğim fazla kiloları geri almadım .

EcoSlim sadece kilo verme konusunda fayda sağlamıyor, aynı zamanda bileşimdeki mineraller ve vitaminler kalbi ve sinir sistemini destekliyor. (bunu uydurmuyorum; paketin arkasında yazan besin değerleri böyle). Yani bağışıklık sisteminizi güçlendirmek isterseniz, daha düşük dozda da kullanabilirsiniz. Ecoslim’in içeriğindeki maddeleri incelerseniz, ne demek istediğimi daha iyi anlayabilirsiniz: B2: Vücuttaki hormon dengesini normalleştirir. B6: Metabolik süreçleri düzenler, cildi güçlendirir, saç ve tırnakları güçlendirir. B12: Metabolizmayı hızlandırır, besin maddelerinin sindirilmesine yardımcı olur. B5: Karbonhidrat ve yağ yakmaya katkıda bulunur. Сarnitine: Kolesterolü azaltır, gastrointestinal sistemin işlevini düzenler. Yeşil Kahve Ekstresi: Yağ yakar ve vücut hücrelerinin yenilenme sürecini tetikler. Üzüm kabuğu ekstresi (Vitis vinifera l): Metabolik süreçleri tetikler, yağları yakar. Krom: Vücuttaki toksinleri ve fazla sıvıyı giderir.

Henüz forma girememiş olanlar, inancınızı kaybetmeyin! Umarım hikayem bazılarınızı motive eder ve hayallerinizi gerçekleştirme yolunda size örnek olabilirim. Kimsenin size yeterince iyi olmadığınızı veya daha iyisini hak etmediğinizi söylemesine izin vermeyin! Hayal kurmayın, harekete geçin! Ailenizden ve arkadaşlarınızdan destek isteyin, yaşadıklarınızı ve fotoğraflarınızı paylaşın, EcoSlim web sitesine gidin, ilk paketinizi sipariş edin ve deneyin. İnsanlardan ve sosyal etkileşimden kaçmayın; ayağa kalkın ve savaşın! Unutmayın, her zaman size inanan birisi var ve o benim. Benimle ne zaman isterseniz iletişime geçebilir, sorularınızı ve yaşadıklarınızı e-posta olarak gönderebilir veya aşağıya yorum yazabilirsiniz.

FAYDALARI

EcoSlim’in farkını çok kısa süre içinde hissedeceksiniz: İlk haftadan itibaren kilo vermeye başlayacaksınız, sindirim sorunlarınız ortadan kalkacak. EcoSlim içeriğindeki doğal vitamin kompleksleri ile kalıcı olarak kilo vermenizi sağlar. Bu özel karnitin formülasyonu, yeşil kahve özü, üzüm kabuğu özü (Vitis vinifera L.) ve Chromium kesinlikle işe yarar!

EcoSlim, bileşimdeki mineraller ve vitaminler kalbi ve sinir sistemini destekler.

KULLANIMI
Bu efervesan tablet, vücudu destekleyen maddeler içerir. EcoSlim’i bir bardak su içinde eritin ve günde 2 kez için.

İÇİNDEKİLER:

B2 Vücuttaki hormon dengesini normalleştirir
B6 – Metabolik süreçleri düzenler, cildi güçlendirir, saç ve tırnakları güçlendirir.
B12 – Metabolizmayı hızlandırır, besin maddelerinin sindirilmesine yardımcı olur.
B5 – Karbonhidrat ve yağ yakmaya katkıda bulunur
Сarnitine – Kolesterolü azaltır, gastrointestinal sistemin işlevini düzenler
Yeşil Kahve Ekstresi – Yağ yakar ve vücut hücrelerinin yenilenme sürecini tetikler.

Üzüm kabuğu ekstresi (Vitis vinifera l) – Metabolik süreçleri tetikler, yağları yakar Krom – Vücuttaki toksinleri ve fazla sıvıyı giderir.

TÜKETİCİ YORUMLARI

27 kilo verdim.
Her sene denize gideriz. Vücudumdan çok utandığım için, kesinlikle erkek arkadaşlarımla plaja gitmezdim. Ta ki Ecoslim’le tanışana kadar… Ecoslim çok hızlı bir şekilde kilo vermeme yardımcı oldu.
Özlem, 31 yaşında

18 kilo verdim.
Birçok kişi beni anlamayabilir; ancak, benim yaşımdayken insan güzel görünmek ister. 90 kiloyken nasıl iyi görünebilirim ki? Hiçbir çaba harcamaksızın 18 kilo verdim. Zayıflamaya devam ediyorum. Tüm bunlar Ecoslim sayesinde!
Gülçin, 29 yaşında

28 kilo verdim.
Tüm beklentileri aşan, inanılmaz bir sonuç! Düzenli kullanım sonunda 28 kilo! Mide sorunlarım dolayısıyla diyet yapamıyordum; birçok şey denedim, ama sadece Ecoslim zayıflamama yardımcı oldu!
Ceyda, 23 yaşında