Detonic©— tlak bude v norme už po prvom použití

“Zachráňte sa prem infarktom!

Normalizuje krvný tlak vdaka bioflavonoidu
Obnovuje flexibilitu krvných ciev za 1 kurz
Bezpečný v každom veku účinný vo 1, 2, 3 stupni hypertenzie.

Overte si to!
Zodpovedá aspoň 1 symptóm?

Bolesť hlavy
Čierne bodky pred očami
Apatia, podráždenosť, ospalosť
Videte rozmazane
Potenie
Zvýšený tep
Chronická únavová
Opuch tváre
Strpnutie prstov
Zvysený tlak

TOTO JE HYPERTENZIA!

Je dôležité vedieť!
67% hypertonikov na Slovensku nevie že, sú chorí.

Čim je nebezpečná hypertenzia?

Dôsledky hypertenzie sú viac nebezpečné ako onkologické ochorenia a tuberkulóza.
V 89% prípadov hypertenzia končí infarktom. Vyvíja sa cievna obštrukcia.
Vysoké riziko mozgového krvácania a vývoj cievnej mozgovej príhody.

Dôsledky fajčenia, užívania alkoholu, sedavého životného štýlu, stresu, vysokého cholesterolu sú obzvlášť nebezpečné. Ľudia s nadváhou majú hypertenziu 3-4 krát častejšie.

DÔLEŽITÉ!
Hypertenzia rýchlo sa vyvija a každému piatemu ohrozí fatálny výsledok. Začnite liečiť teraz a stanete sa úplne zdravým..

Senzačný vedecky výskum

Na vytvorenie preventívneho a terapeutického nástroja strávili vedci z FlebogosCenter 8 rokov.. Viacúrovňové testy ukázali efektívnosť fondu, pre ktorú akademici dostali všetky potrebné licencie, certifikáty kvality a štátnu podporu.

Detonic© obsahuje obsahuje nasledujúce elementy:

Pŕhľava
Obsahuje veľké množstvo vitamínov, kyselín, aktívnych stopových prvkov. Vysoko účinný pri liečbe ochorení srdca. Pomáha eliminovať nervozitu, zlepšuje fungovanie srdca, zlepšuje tok krvi, zničí krvné zrazeniny a posilňuje krvné cievy.

Hloh
Tonizuje srdcový sval, má vazodilatačný účinok, zabraňuje tvorbe plakov a zlepšuje stav krvi. Normalizuje cholesterol v krvi.

Vitamín В6
Znižuje krvný tlak v tkanivách, podporuje odstránenie nadbytočnej tekutiny.

Riboflavín, vitamín B2
Jeden z najdôležitejších vitamínov pre ľudské telo. Je potrebý na tvorbu červených krviniek a protilátok, na dýchanie buniek.

Tiamín, vitamín B1
Látka, bez ktorej nervový systém nemôže normálne fungovať. Zlepšuje krvný obeh

detonic

HYPERTENZIA A TLAKOVÉ SKOKY ZOSTANÚ V MINULOSTI!

Infarkt a mozgová mŕtvica spôsobuju takmer 70% všetkých smrtí na svete. Sedem z desiatich ľudí zomiera v dôsledku upchatia tepien srdca alebo mozgu. Takmer vo všetkých prípadoch dôvodom takéhoto hrozného konca sú skoky spôsobené hypertenziou. “Tichý zabijak “, ako ju nazvali kardiológovia, každoročne berie milióny životov.

O probleme:

Nie je žiadnym tajomstvom, že kardiovaskulárne ochorenia sú svetovými lídrami medzi chorobami podľa počtu životov, ktoré berú. Takže hypertenzia je hlavnou príčinou všetkých infarktov a mŕtvic, ktoré sú zaznamenané na účte kardiovaskulárnych ochorení. Samozrejme, iné choroby tiež tlačia na telo, ale práve hypetrenzia a spôsobené ňou tlakové skoky pôsobia ako spúšť, ktorá posiela človeka na ten svet.

Pokiaľ budeme hovoriť o konkrétnych hodnotách, približne 77-78% prirodzených úmrtí sú sposobené hypertenziou. V absolútnych číslach to je asi 1,54 milióna úmrtí v roku 2015 a 1,49 milióna v roku 2014. To znamená, že čísla sú naozaj kolosálne a desivé. Ešte donedávna nikto nepociťoval rozsah katastrofy, pretože neexistovali žiadne podrobné štatistiky a analýzy. Za obdobie od roku 2011 do roku 2015 sme zhromaždili obrovské množstvo údajov, čo viedlo k dosť sklamaným záverom.

Tlakové skoky zakaždým spôsobujú kolosálne preťaženia srdcového svalu, ktoré skôr alebo neskôr končia zástavou srdca. Jednoducho hovoriac, vždy zvýšený tlak vedie k preťaženiu srdca 10 až 20 krát. Ak hovoríme o konečnom vývoji choroby, potom Hypertemzia vždy vedie k rovnakému výsledku – k smrti. Avšak, ak ju vymedzíme ako kľúčovú príčinu smrti človeka, vyskytuje sa to v 89% prípadoch. To znamená, že v 89% prípadov je hypertenzia ukončená infarktom alebo mŕtvicou a smrťou človeka. Zároveň, ak ešte pred 20-30 rokmi pacienti s touto diagnózou mali dobrú šancu prežiť 10-20 rokov, teraz okolo 2/3 (dvoch tretin) pacientov zomrie počas prvých piatich rokov choroby. 2/3 (dve tretiny) pacientov zomiera počas prvých piatich rokov od vzniku ochorenia.

Zvlášť desivý je fakt, že mnoho ľudí si neuvedomuje, že má vysoký krvný tlak. A nechajú si ujsť príležitosť niečo zmeniť, jednoducho odsudzujú sa k smrti.

Práve z týchto príznakov, môžete zistiť, že máte hypertenziu:

Bolesť hlavy
Zrýchlený tep
Čierne škvrny pred očami (mušky)
Apatia, podráždenosť, ospalosť
Nejasná vízia
Potenie
Chronická únava
Opuch tváre
Necitlivosť a zimnica prstov
Tlakové skoky
Dokonca aj jeden z týchto príznakov by vás mal prinutiť zamyslieť sa. А keď sú dva, tak nepochybujte, mate hypertenziu. Mimochodom, podľa štatistík, 67% hüpertensioon üldse ei tea, et nad on haiged.

Ako sa môžete chrániť a prekonať chorobu?

Po prvé, musíme pochopiť, že je potrebné vzdať sa veľa svojich zlozvykov, najmä fajčenia a alkoholu. To len zhoršuje situáciu s arteriálnym tlakom. Ďalšia skutočnosť je, že znížiť tlak je možné a potrebné, inač sa neda. Ale toto nelieči samostatné ochorenie. Navyše, ak preženiete to s liekmy a dostanete prudké prehĺbenie tlaku, môže to spôsobiť mimoriadne negatívnu reakciu tela, až infarkt. Je to nehovoriac o tom, že tablety vytvárajú extrémne vysoké zaťaženie na pečeň.

V skutočnosti, v súčasnej dobe je jediným oficiálne doporučovaným lekármi liekom na liečbu hypertenzie a taktiež je používaný kardiológmi v ich práci – Detonic. Jeho vývoj začal pred niekoľkými rokmi a skončil len nedávno. Vytvorením tohto prostriedku sa zaoberel tím špecialistov, ktorý úzko spolupracoval s kardiológmi. Výsledkom je jedinečný prostriedok, ktorý spoliahlivo lieči hypertenziu a eliminuje jej príčinu, na rozdiel od všetkých ostatných liekov.

V roku 2019 vo Vedeckom a praktickom centre pre kardiológiu a srdcovú chirurgiu, ktorý je súčasťou Štátneho výskumného centra pre preventívnu medicínu úspešne dokončené klinické skúšky novej generácie liekov – Detonic, vytvorené na boj proti hypertenzii. Tlačová služba Ústavu zverejnila nasledujúce:

1. Účinnosť Detonic, vypočítaná štandardným postupom (počet uzdrabených na celkový počet pacientov v skupine 100 osôb, ktoré podstúpili liečbu) bola:
– Normalizácia tlaku – 97%
– Eliminácia žilovej trombózy – 80%.
– Odstránenie silných palpitácií – 99%
– Zbavenie sa bolesti hlavy – 100%
– Pridanie energie v priebehu dňa, zlepšenie spánku v noci – 97%.
* Uzdravenie v tomto prípade znamená zbaviť sa všetkých príznakov choroby a absencia relapsu počas 6 mesiacov.

2. Nežiaduce vedľajšie účinky vrátane alergických reakcií neboli identifikovaní.

3. Detonic uznávaný ako popredný liek v boji proti hypertenzii.

Zamestnanci nášho inštitútu zistili, že liek ovplyvňuje príčinu ochorenia, vďaka čomu je možné úplne zbaviť sa hypertenzie. Príznaky zneškodňuje už počas prvých šiestich hodín po aplikácii, vďaka svojej aktívnej zložke. Vďaka tomu je možné ihneď po začiatku kurzu, ako sa hovorí, zhlboka sa nadýchnuť.

Cievny tonus sa úplne obnoví po jednom podaní. Súčasne je Detonic účinný v akomkoľvek štádiu hypertenzie. Tento like je klinicky testovaný. Chcem poznamenať, že efektívnosť demonštrovaná v procese testovania je lepšia ako akékoľvek zahraničné prostriedky. Najlepším výsledkom pre západné lieky je 20-21% vyliečených. V našom prípade hovoríme o 75-77% vyliečených. U zvyška sa situácia stabilizuje. To znamená, že samotná hypertenzia zachováva sa v začiatočnom štadiu (problém s cievným tonusom). Pomimo toho vaš tlak sa nehybe a cítite sa skvelo.

Okrem Slovenska Detonic prešiel klinickými skúškami vo Švajčiarsku a Nemecku, ktoré taktiež potvrdili jeho účinnosť. Momentalne je obrovský dopyt na tento liek. Podľa osobitného poriadku sa však predáva len v rámci našej krajiny, čo súvisí s malými objemami výroby, čo nie sú pripravení na takuto úroveň dopytu.

Názor odborníka

Potvrdzujem!
Hlavným bojovníkom s hypertenziou je bioflavonoid. Odoberá sa len so živice a kôry divokého smrekovca. Je súčasťou takmer každého prípravku na liečbu hypertenzie.
Ale! Pre väčšinu výrobcov je jeho obsah obmedzený! Čo znamená, že na efekt môžeme čakať aj roky. Ale som si istý, že jediný produkt, ktorý obsahuje bioflavonoid je Detonic©.
Videl som jeho vzorec a vyjadrenia nezávislých odborníkov. Tento produkt sa odporúčam pacientom a kričím na nich ak sa venujú samoliečbe a berú to čo im „kamarátka poradila“, alebo to čo si „prečítala na internete“, „dopočula sa«
v televízii». Je to nesprávne! Bojovať s hypertenziou je potrebné len s pomocou overených prostriedkov! Tie, ktorým veria doktori, s pomocou ktorých vaša bolesť odíde navždy.

Pavol Benko
Kandidát vied
30ročna prax

Recenzie ľudí, ktorí ohodnotili výsledok Detonic©

Na príklade staršej sestry som sa presvedčila o tom, že zníženie krvného tlaku užívaním tabletiek vedie k ischemickej mozgovej príhode – infarkt mozgu. Doktori jej život zachránili, ale nikdy sa z toho nedostala. Keď sa aj mňa táto choroba dotkla, vedela som jedno, že pomoc mám hľadať medzi bylinnými prostriedkami. Mojou doktorkou je veľmi múdra žena, ktorá mi predpísala Detonic. Som jej zato veľmi vďačná. Prešli už 4 roky a ja sa necítimtak ako keby som trpela hypertenziou. Som absolútne zdravá a nebojím sa ani žiadneho infarktu. Všetkým želám veľa zdravia

Oxana, Bardejov, 61 rokov

Pred niekoľkými rokmi som sa liečila v Bardejovských kúpeľoch. V tom čase prebiehal výskum nového preparátu na hypertóniu. Samozrejme, že som sa ho bála odskúšať. No a mala som na výber? Žiadne z týchto liekov mi nepomáhali a preto som sa definitívne rozhodla. Našťastie som sa dostala do skupiny, kde poskytovali práve Detonic a nie akési „liečivka“. Po 2 hodinách sa tlak normalizoval. Postupne som sa cítila lepšie a lepšie! Som veľmi rada, že som sa práve vtedy zúčastnila výskumu. Odvtedy mám tlak stále v poriadku

Mária, Trnava, 47 rokov

Mám 51 rokov. Pred 3 rokmi mi v našej poliklinike diagnostikovali hypertenziu, zvuky v srdci a iné. Trápil som sa, ale nič som nespravil. Približne pred pol rokom som pravdepodobne prekonal malý infarkt. Vtedy som spanikáril, no predpísané tabletky som odmietol. To, že chémia je škodlivá o to vie snáď každý. Ale čo som mal robiť, nevedel som. Ale chvalabohu náhodne stretnutie so známym, mi priblížilo produkt Detonic. Teraz, ako si už isto myslíte, nemám žiadne problémy. Tlak mám v poriadku a zdravý som býk!

Ivan, Kusín, 51 rokov

Výhoda Detonic©

Záchranná služba.
Už počas prvých 6 hodinách po vyšetrení, je váš tlak znormalizovaný!

Nespôsobuje prudký pokles tlaku.
Harmonicky reguluje prácu srdca.

Komplexné ozdravovanie.
Odstránenie stenokardia, arytmie, neurózy, zlepšenie pamäti, obnove reči a pohybu po mŕtviciach.

Efektívne pôsobenie bez vedľajších účinkov.
Živé bunky rastlín plnohodnotne zodpovedajú bunkám ľudského organizmu.

Aké je užívanie

Balenie obsahuje 20 kapsúl. Jedna kapsula obsahuje 500 mg. Užívajte jednu kapsulu dvakrát denne. Použitie počas tehotenstva je potrebne konzultovať s lekárom. Neprekračujte stanovenú dávku