Detonic©— ciśnienie znormalizowane po pierwszym użyciu

Uratuj się przed śmiercią z powodu ataku serca lub udaru mózgu!

Normalizuje ciśnienie krwi w ciągu pierwszych 6 godzin – dzięki bioflawonoidy
Przywraca tonus i i elastyczność statków w ciągu 1 kursu
Bezpieczny w każdym wieku Skuteczny przy 1, 2, 3 etapach choroby nadciśnienia tętniczego

Sprawdź siebie!
Chociaż 1 symptom zgadza się?

Ból głowy
Czarne kropki na oczach
Apatia, drażliwość, senność
Niewyraźny wzrok
Pocenie się
Zwiększenie częstości akcji serca
Chroniczne zmęczenie się
Obrzęk twarzy
Drętwienie i dreszcze palców
Skoki ciśnienia

TO JEST NADCIŚNIENIE!

Musisz wiedzieć!
67% osób z nadciśnieniem w Polsce nawet nie podejrzewają że są chore.

Dlaczego nadciśnienie jest niebezpieczne?

Konsekwencje nadciśnienia są o wiele bardziej niebezpieczne, niż choroby onkologiczne łub gruźlica.
W 89% przypadków nadciśnienie kończy się zawałem serca. Powstaje niedrożność naczyniowa.
Wysokie ryzyko krwotoku mózgowego i rozwoju udaru mózgu.

Szczególnie niebezpieczne są konsekwencje palenia, picia alkoholu, niewłaściwej diety, nieaktywnego trybu życia, stresu, wysokiego poziomu cholesterolu. Osoby z nadwagą cierpią na nadciśnienie 3-4 razy częściej.

PILNE!
Nadciśnienie szybko się progresuje i grozi śmiercią co 5 osobie. Rozpocznij leczenie już teraz i bądź absolutnie zdrowy.

Rewelacyjny projekt naukowców

Na stworzenie środku profilaktyczno-terapeutycznego polskie naukowcy z FlebGosCentrum spędzili 8 lat. Otwarcie roku było nominowane do medycznej nagrody międzynarodowej Gaydner. Testy wieloetapowe potwierdziły skuteczność środku, i w wyniku akademicy uzyskali wszystkie niezbędne licencje, certyfikaty jakości i wsparcie państwa.

Do składników Detonic© należą następujące elementy:

Ekstrakt z liści aloesu
Zawiera dużą ilość witamin, kwasów, aktywnych mikroelementów. Jest bardzo skuteczny w leczeniu chorób serca. Pomaga wyeliminować nerwowość, poprawia pracę serca, przepływ krwi, niszczy skrzepy krwi i wzmacnia naczynia krwionośne.

Ekstrakt z owoców głogu
Tonizuje mięsień sercowy, rozczepia naczynia krwionośne, zapobiega powstawaniu płytki nazębnej i poprawia morfologię krwi. Normalizuje poziom cholesterolu we krwi.

Ekstrakt z ziela matki
Zmniejsza ciśnienie krwi w tkankach i układach ciała, pomaga usunąć nadmiar płynu z organizmu.

Ekstrakt z pestek dyni
Jest niezbędna do tworzenia czerwonych ciał krwi i przeciwciał, do oddychania komórek i wzrostu.

Ekstrakt chaga
Substancja, bez której system nerwowy nie może prawidłowo funkcjonować, ma działanie uspokajające. Poprawia krążenie krwi

NADCIŚNIENIE I SKOKI CIŚNIENIA – ZOSTANĄ W PRZESZŁOŚCI!

Zawał i udar serca powoduje prawie 70% wszystkich śmierci na świecie. Siedem na dziesięć osób umiera z powodu zablokowania tętnic serca lub mózgu. Praktycznie we wszystkich przypadkach przyczyna tak strasznego końca jest jedna – skoki ciśnienia spowodowane nadciśnieniem. “Cichy zabójca” – tak kardiolodzy nazywają chorobę, która każdego roku zabiera życie miliony ludzi.

O problemie:

Nie jest tajemnicą dla nikt, że choroby sercowo-naczyniowe są światowymi liderami wśród chorób pod względem liczby śmierci. Tak więc nadciśnienie tętnicze jest główną przyczyną wszystkich zawałów i udarów serca, które są rejestrowane z powodu chorób sercowo-naczyniowych. Z pewnością inne choroby również wywierają presję na ciało, ale akurat nadciśnienie i spowodowane przez niego spadki ciśnienia uruchamiają proces, który wysyła osobę do innego świata.

Jeżeli mówić o konkretnych liczbach, to w około 77-78% fatalnych “naturalnych” śmierci, przyczyną jest właśnie nadciśnienie. W wartościach bezwzględnych jest to około 1,54 miliona śmierci w 2015 roku i 1,49 miliona w 2014 roku. Oznacza to, że liczby są naprawdę kolosalne i przerażające. Do niedawna nikt nie podejrzewał skali katastrofy, ponieważ nie było szczegółowych statystyk i analizy. W okresie od 2011 do 2015 roku zgromadziliśmy ogromną ilość danych, co doprowadziło do aż tak rozczarowujących wniosków.

Skoki ciśnienia za każdym razem powodują olbrzymie przeciążenie mięśnia sercowego, które prędzej czy później kończy się zatrzymaniem akcji serca. Mówiąc z grubsza, za każdym razem zwiększone ciśnienie prowadzi do przeciążenia serca o 10-20 razy. Jeśli mówić o ostatecznym rozwoju choroby, to nadciśnienie zawsze prowadzi do tego samego wyniku – do śmierci. Jeśli jednak wyodrębnić ją jako kluczową przyczynę ludzkiej śmierci, to stanowi to 89% przypadków. Oznacza to, że w 89% przypadków nadciśnienie kończy się atakiem lub udarem serca i śmiercią osoby chorującej. Przy czym, jeśli nawet 20-30 lat temu, pacjenci z tą diagnozą mieli dużą szansę na życie jeszcze w ciągu 10-20 lat, ale teraz około 2/3 (dwóch trzecich) pacjentów umierają w ciągu pierwszych pięciu lat rozwoju choroby. 2/3 (dwie trzecie) pacjentów umierają w ciągu pierwszych pięciu lat rozwoju choroby.

Szczególnie przerażający jest fakt, że wiele osób nawet nie podejrzewa, że chorują na nadciśnienie. I tracą możliwość poprawienia swojego zdrowia, po prostu zostawią sobie tylko szansę na śmierć.

Zgodnie z listą tych objaw, możesz stwierdzić, czy masz problem nadciśnienia:

Ból głowy
Zwiększenie częstości akcji serca
Czarne kropki na oczach
Apatia, drażliwość, senność
Niewyraźny wzrok
Pocenie się
Chroniczne zmęczenie się
Obrzęk twarzy
Drętwienie i dreszcze palców
Skoki ciśnienia
Nawet jeden z tych objawów powinien skłonić Cię zamyślić się. A jeśli znalazłeś dwa, to nie wahaj się – masz chorobę nadciśnienia. Zgodnie ze statystyką, 67% hüpertensioon üldse ei tea, et nad on haiged.

Jak możesz chronić siebie przed chorobą?

Przede wszystkim musisz zrozumieć, że warto zrezygnować z większości swoich złych nawyków, szczególnie z palenia i użycia alkoholu, które tylko pogłębiają sytuację z ciśnieniem tętniczym. Następny fakt – musisz pilnować swoje ciśnienie, w przeciwnym razie nic z tego nie wyjdzie. Ale to nie leczy samej choroby. Co więcej, bądź uważny na leki, zwróć uwagę na środki naturalne, w przeciwnych przypadku możesz spowodować bardzo negatywną reakcję organizmu aż do samego zawału serca. Pamiętaj, że leki powodują wyjątkowo duże obciążenie wątroby.

Obecnie jedynym lekiem oficjalnie zalecanym przez lekarzy w leczeniu nadciśnienia tętniczego, który jest również stosowany przez kardiologów jest Detonic. Jego rozwój rozpoczął się kilka lat temu i zakończył niedawno. Lek stworzono przez zespół specjalistów, którzy ściśle współpracowali z praktykującymi kardiologami. W wyniku uzyskano unikalne narzędzie, niezawodnie “gaszące” nadciśnienie i eliminujące jego przyczynę, w przeciwieństwie do wszystkich innych leków.

W 2019 roku, w Centrum Naukowo-Praktycznym Kardiologii i Kardiochirurgii, który jest częścią Państwowego Centrum Badań zostały przeprowadzone badania kliniczne leku nowej generacji – Detonic, stworzonego w celu leczenia nadciśnienia. Serwis prasowy Instytutu zaprezentował następujące wyniki:

1.Skuteczność Detonic, obliczona według standardowej metody (liczba osób, które zauważyli regenerację w grupie 100 osób poddanych leczeniu) stanowi:
– Normalizacja ciśnienia tętniczego– 97%
– Eliminacja zakrzepicy żył – 80%.
– Eliminacja arytmii – 99%
– Pozbycie się bólu głowy – 100%
– Zwiększenie aktywności w ciągu dnia, poprawa snu w nocy – 97%.
*Regeneracja w tym przypadku oznacza pozbycie się wszystkich objawów i żadnego ich powrotu w ciągu 6 miesięcy.

2. Skutków ubocznych, w tym reakcje alergicznych, nie ujawniono.

3. Detonic uznany za wiodący lek w walce z nadciśnieniem tętniczym.

Przez pracowników naszego instytutu zostało przeprowadzono badanie i zauważono, że lek wpływa na przyczynę choroby, co pozwala całkowicie pozbyć się choroby nadciśnienia. Symptomy odchodzą w ciągu pierwszych sześciu godzin po użyciu, ze względu na aktywne składniki. Umożliwia to, że zaraz po rozpoczęciu kursu, życie znacznie ułatwi się.

Tonus naczyniowy jest całkowicie przywrócony do normy po jednym cyklu użycia. Ponadto Detonic jest skuteczny na każdym etapie choroby nadciśnienia. Lek pozytywnie przeszedł wszystkie testy kliniczne. Chcę zauważyć, że skuteczność wykazana w procesie testowania może ścigać się z jakimkolwiek zagranicznym środkiem. Najlepszy wynik dla zachodnich leków stanowi 20-21% wyleczonych. W naszym przypadku mówimy o 75-77% pozytywnych wyników. Dla pozostałych przypadków sytuacja po prostu się stabilizuje. Oznacza to, że samo nadciśnienie jest zachowane (problem z napięciem naczyniowym), ale jednocześnie nie masz dużych zmian ciśnienia i czujesz się świetnie.

Oprócz Polski przeprowadzono testy kliniczne Detonic w Szwajcarii i Niemczech, gdzie również potwierdzono jego skuteczność. Teraz istnieje ogromny popyt na ten lek. Ale według specjalnego zamówienia, jest sprzedawany tylko w naszym kraju, co wiąże się z niewielkimi ilościami produkcji, które nie są gotowe na taki poziom popytu.

Opinia eksterty

Podtwierdzam!
Głównym zawodnikiem w walce z nadciśnieniem tętniczym jest bioflawonoida. Jest wydobywana tylko ze smoły i kory dzikiego modrzewia. Jest obecnie prawie we wszystkich środkach przeciwko nadciśnieniu.
Ale! U większości producentów jego ilość w środkach jest skąpa! Tak więc na efekt można oczekiwać od lat. Wiem na pewno, że jedynym lekiem zawierającym dużą ilość bioflawonidu jest Detonic©.
Widziałem jego formułę i wnioski niezależnych ekspertów. Drodzy ludzie. Polecam ten lek pacjentom i zawsze łaję pacjentów, jeśli są zaangażowani w samodzielne przeznaczanie i przyjmowanie leków, co “koleżanka doradzała”, “o czym czytałem w Internecie”, “słyszałem
w programie w telewizji”. To jest złe! Musisz walczyć z nadciśnieniem tylko dzięki sprawdzonym metodom! Których lekarze ufają, przy pomocy której Twoja choroba zniknie na zawsze.

Andrzej Kowalski
Doktor najwyższej kategorii, Kandydat nauk medycznych
Staż pracy 30 łat

Opinie osób, którzy ocenili efekt Detonic©

Na przykładzie mojej starszej siostry byłam przekonana, że obniżenie ciśnienia krwi przez tabletki prowadzi do udaru niedokrwiennego – czyli do zawału mózgu. Lekarze uratowali jej życie, ale jednak zdrową ona nie jest, kiedy dotknęła mnie ta choroba, już byłam zdenerwowana i wiedziałam, że warto szukać poratunku wśród ziołowych środków. Mój lekarz, bardzo mądra kobieta, przepisała mi Detonic. Jestem jej bardzo wdzięczna. Od 4 lat nie czuję nadciśnienia. Jestem absolutnie zdrową osobą i nie boję się ataku serca czy zawału mózgu. Życzę wszystkim dobrego zdrowia!

Zuzanna, Poznań, 62 łata

Kilka lat temu byłam leczona w szpitalu w Poznaniu. Tam przeprowadzono mi badania z nowym lekiem przeciw nadciśnieniu. Oczywiście, bałam się. Ale co robić? Żaden z leków nie pomógł i zdecydowałam się. Na szczęście trafiłam do zespołu, który otrzymał Detonic, a nie jakąś podróbkę. Po 2 godzinach moje ciśnienie wróciło do normy. I stopniowo zaczęłam czuć się ogólnie świetnie! Bardzo się cieszę, że brałam udział w testowaniu leku. Ciśnienie teraz jest zawsze w porządku.

Agata, Warszawa, 47 łat

Mam 50 łat. 3 łata temu lekarz rodzinny zdiagnozowała mi nadciśnienie, hałas serca, itp. Byłem udręczony, ale nic z tym nie robiłem. A pół roku temu miałem mikroinsunlt. Potem wpadłem w panikę, ale natychmiast odmówiłem lekarzu i nie brałem przepisane pigułki. Chemia jest szkodliwa dla zdrowia, każdy o tym wie. Ale co robić, to nie wiedziałem. To dobrze, że przypadkowe spotkanie z przyjacielem wprowadziło mnie do Detonic. Teraz, jak możesz zgadnąć, nie mam ŻADNYCH problemów. Nacisk jest normalny, zdrowie jest jak u byka!

Rafał, Kraków, 50 łat

Zalety Detonic©

Pierwsza pomoc.
W ciągu pierwszych 6 godzin od przyjęcia ciśnienie krwi normalizuje się!

Nie powoduje gwałtownej zmiany ciśnienia.
Harmonijnie reguluje pracę serca.

Kompleksowa regeneracja.
Eliminacja dławicy piersiowej, arytmii, poprawa pamięci, regeneracja mowy i ruchu po udaru mózgu.

Skuteczne działanie bez skutków ubocznych.
Żywe komórki roślinne całkowicie odpowiadają komórkom ludzkiego ciała.

Sposób użycia

W opakowaniu 20 kapsułek po 500 mg każda. Zaleca się przyjmować 2 razy dziennie po 1 kapsułce. Kobietom w ciąży i karmiącym piersią przyjmować po konsultacji z lekarzem. Nie przekraczać ustalonej dawki