Detonic©— kraujospūdis normoje po pirmo vartojimo ir visiems laikams

Išgelbėkite save nuo mirties dėl infarkto arba insulto!

Normalizuoja kraujospūdį pirmomis 6 valandomis bioflavanoido dėka
Atstato kraujagyslių tonusą ir lankstumą už 1 kursą
Saugus bet kuriame amžiuje Efektyvus hipertenzijos 1, 2, 3 stadijoje

Patikrinkite save!
Nors 1 simptomą turite?

Galvos skausmas
Juodi taški prieš akis (muselės)
Apatija, dirzlumas, mieguistumas
Neryškus regėjimas
Prakaitingumas
Širdies plakimo pagreitėjimas
Lėtinis nuovargis
Veido tinimas
Pirštų sustingimas ir šiurpulys
Kraujospūdžio šokiai

TAI YRA HIPERTENZIJA!

Svarbu žinoti!
67% sergančiųjų hipertenzija Lietuvoje nė negalvoja apie tai, kad jie serga.

Kuo hipertenzija pavojinga?

Hipertenzijos pasekmės yra pavojingesnės, nei onkologinės ligos ar tuberkuliozė kartu.
89% atveju hipertenzija baigiasi infarktu. Kraujagyslėse vystosi užsikimšimas.
Atsiranda didelė rizika kraujo išsiliejimo į smegenis ir insulto išsivystymas.

Itin pavojingos pasekmės esant rūkymui, alkoholio vartojimui, netinkamai mitybai, sėdinčiajam gyvenimo būdui, stresams, dideliam cholesterolio lygiui. Perteklinį svorį turintys žmonės serga hipertenzija 3-4 kartus dažniau.

SVARBU!
Hipertenzija progrezuoja greitai ir grasina mirtimi kiekvienam penktam. Pradėkite gydytis dabar ir tapkite visiškai sveiku.

Mokslininkų sukurta sensacinė naujovė

Rusijos Valstybinio flebologijos centro mokslininkai kūrė profilaktinę gydomąją priemonę per 8 metus. Šis vaistas buvo nominuojamas konkurse tarptautinei medicininei Gairdnerio premijai gauti. Daugialaipsniai bandymai įrodė priemonės efektyvumą, ir akademikai gavo visas reikalingas licencijas, kokybės sertifikatus ir valstybės paramą.

Detonic© sudėtyje yra šie elementai:

Alavijų lapų ekstraktas
Savo sudėtyje turi didelį kiekį vitaminų, rūgščių, aktyviųjų mikroelementų. Labai efektyvi gydant širdies ligas. Padeda šalinti nervingumą, gerina širdies veikimą ir kraujotaką, stiprindama kraujagysles ir ardydama kraujo krešulius.

Gudobėlių vaisių ekstraktas
Tonizuoja širdies raumenį, plečia kraujagysles, gerina kraujo rodiklius. Normalizuoja cholesterolio lygį kraujyje.

Vaistažolių ekstraktas
Mažina kraujospūdį organizmo audiniuose ir sistemose, padeda šalinti perteklinį skystį.

Moliūgų sėklų ekstraktas
Reikalingas raudoniesiems kraujo kūneliams ir antikūnams susidaryti, ląstelėms kvėpuoti ir augti.

Čagos ekstraktas
Medžiaga, be kurios nervų sistema negali normaliai veikti, turi malšinantį poveikį. Gerina kraujo cirkuliavimą ir dalyvauja kraujo susidaryme

detonic

HIPERTENZIJA IR KRAUJOSPŪDŽIO ŠUOLIAI – PASILIKS PRAEITYJE!

Infarktas su insultais sukelia beveik 70% visų mirčių pasaulyje. Septyni iš dešimties žmonių miršta dėl širdies ar smegenų arterijų užsikimšimo. Bemaž visais atvejais tokio baisaus galo priežastis yra viena – kraujospūdžio šuoliai dėl hipertenzijos. “Tylus žudikas”, kaip ją pavadino kardiologai, kasmet atima milijonus gyvybių.

Apie problemą:

Niekam nebėra paslaptis, kad širdies ir kraujagyslių ligos yra lyderiai pasaulyje tarp ligų pagal jų atimtų gyvybių skaičių. Taigi, hipertenzija yra pagrindinė priežastis visų infarktų ir insultų, kurie priskiriami širdies ir kraujagyslių ligų pasekmėms. Žinoma, kitos ligos taip pat daro spaudimą organizmą, tačiau būtent hipertenzija ir jos sukeliami kraujospūdžio skirtumai siunčia žmones į aną pasaulį.

Jei kalbama apie konkrečius skaičius, tai apie 77-78% atvejų mirtinų “natūralių” baigčių priežastis yra būtent hipertenzija. Absoliučiais skaičiais, tai yra apie 1,54 mln. mirčių 2015 metais ir 1,49 mln. 2014 metais. Tai reiškia, kad skaičiai yra tikrai milžiniški ir bausūs. Iki šiol niekas nė nebuvo neįsivaizdavęs nelaimės masto, nes neturėjom detalios statistikos ir analizės. 2011-2015 m. laikotarpiu mes surinkome didžiulį masyvą duomenų, kuris atvedė prie gana nuviliančių išvadų.

Kiekvieną kartą kraujospūdžio šuoliai sukelia didžiulę širdies raumens perkrovą, kuri anksčiau ar vėliau baigiasi širdies sustojimu. Apytiksliai tariant, kiekvieną kartą padidėjęs kraujospūdis sukelia širdies perkrovą 10-20 kartus. Jei kalbama apie ligos vystymosi finalą, tai hipertenzija visada sukelia vieną ir tą patį rezultatą – mirtį. Tačiau jei mes išskirsime ją būtent kaip pagrindinę žmogaus mirties priežastį, tai atsitinka 89 proc. atvejų. Tai reiškia, kad 89 proc. atvejų hipertenzija baigiasi infarktu ar insultu ir žmogaus mirtimi. Tuo pačiu metu, jei dar prieš 20-30 metus ligoniai, turintys šią diagnozę, turėjo didelį šansą pragyventi dar 10-20 metus, tai dabar per pirmuosius penkerius ligos vystymosi metus miršta apie 2/3 (du trečdaliai) pacientų. per pirmuosius penkerius ligos vystymosi metus miršta apie 2/3 (du trečdaliai) pacientų.

Ypač baisu yra tai, kad daugelis žmonių nė neįtaria turį hipertenziją. Ir jie praleidžia galimybę kažką ištaisyti, eidami tiesiog į savo pražūtį.

Pagal šiuos simptomus galite nustatyti, kad turite hipertenziją:

Galvos skausmas
Padidėjęs širdies plakimas
Juodi taškai prieš akis (muselės)
Apatija, dirglumas, mieguistumas
Neryškus regėjimas
Prakaitingumas
Lėtinis nuovargis
Veido tinimas
Pirštų sustingimas ir šiurpulys
Kraujospūdžio šuoliai
Net vienas šių simptomų turi priversti jus užsimąstyti. O jeigu jų yra du, tai neabejokite – turite hipertenziją. Beje, pagal statistiką 67% hüpertensioon üldse ei tea, et nad on haiged.

Kaip galima apginti save ir įveikti ligą?

Visų pirma, reikia suprasti, kad verta atsisakyti savo blogų įpročių, ypač nuo kraujospūdį galima ir reikia, tai tiesiog reikalinga. Tačiau tai negydo pačios ligos. Negana to, jei perviršytumėte su vaistiniais preparatais, galite gauti staigų kraujospūdžio sumažėjimą, kas gali sukelti labai neigiamą organizmo reakciją, net iki to paties infarkto. Jau nekalbant, kad tabletės sukuria labai didelę apkrovą kepenims.

Tiesą sakant, šiuo metu vienintelis vaistas, kurį gydytojai oficialiai rekomenduoja hipertenzijai gydyti, ir jį naudoja kardiologai savo darbe, yra ReCardio. Jos parengimas prasidėjo prieš kelerius metus ir pasibaigė visai neseniai. Vaistą kurė komanda specialist, kurie glaudžiai bendradarbiavo su praktikuojančiais kardiologais. Pagaliau buvo gauta unikali pagal savo parametrus priemonė, patikimai “užgesanti” hipertenziją ir pašalinanti jos priežastį, skirtingai nuo visų kitų vaistų.

2016 m. Mokslo ir praktikos kardiologijos ir kardiochirurgijos centre, priklausančiame Valstybiniam prevencinės medicinos mokslo ir tyrimų centrui, sėkmingai baigti naujos kartos vaisto – ReCardio klinikiniai tyrimai, jis buvo sukurtas siekiant kovoti su hipertenzija. Instituto spaudos tarnyba paskelbė:

1. ReCardio efektyvumas, apskaičiuotas pagal standartinę metodiką (pasveikusių asmenų skaičius lyginant su bendru ligonių skaičiumi grupėje iš 100 žmonių, atlikusių gydymo kursą), buvo:
– Kraujospūdžio normalizavimas – 97%
– Venų trombozės pašalinimas – 80%.
– Stipraus širdies plakimo pašalinimas – 99%
– Galvos skausmo atsikratymas – 100%
– Daugiau budrumo dieną, pagerintas miegas naktį – 97%.
*Pasveikti šiuo atveju reiškia atsikratyti visų simptomų ir recidyvo nebuvimas per 6 mėnesius.

2. Nepageidaujamų šalutinių poveikių, įskaitant alerginių reakcijų, neaptikta.

3. ReCardio pripažintas pagrindiniu vaistu kovoje su hipertenzija.

Mūsų instituto darbuotojai nustatė, kad vaistas paveikia ligos priežastį, todėl atsiranda galimybę visiškai atsikratyti hipertenzijos. Jis nuima simptomus vos per pirmas šešias valandas po naudojimo, dėl savo aktyvios komponento. Tai leidžia, iškart po kurso pradžios, kaip sakoma, laisvai atsikvėpti.

Kraujagyslių tonusas atstatomas atlikus vieną kursą. Be to, ReCardio yra veiksmingas bet kuriame hipertenzijos etape. Su vaistu natūraliai atlikti klinikiniai tyrimai. Noriu atkreipti dėmesį į tai, kad testavimo metu įrodytas veiksmingumas yra didesnis nei kokios užsienio priemonės. Geriausias užsienio vaistų rezultatas yra 20-21% išgydytųjų. Mūsų atveju kalbama apie 75-77% išgydytųjų. Visais kitais atvejais situacija tiesiog stabilizuojasi. Tai yra, pati hipertenzija išlieka užuomazginėje būklėje (problema su kraujagyslių tonusu). Bet tuo pačiu metu nėra kraujospūdžio šuolių ir jaučiatės tiesiog puikiai.

Be Lietuvos, su ReCardio buvo atlikti klinikiniai tyrimai Šveicarijoje ir Vokietijoje, kur taip pat patvirtintas jo veiksmingumas. Dabar yra didžiulė šio vaisto paklausa. Tačiau pagal specialų potvarkį, jis parduodamas tik mūsų valstybėje, dėl mažų aptimčių gamyboje, kuri nėra pasirengusi tokio paklausos lygiui.

Eksperto nuomonė

Patvirtinu!
Pagrindinis kovotojas su hipertenzija yra bioflavonoidas. Jį gauna tik iš laukinio maumedžio sakų ir žievės. Jis yra beveik visų priemonių nuo hipertenzijos sudėtyje.
Bet! Daugelio gamintojų priemonėse sudėtyje jo yra labai mažai! Vadinasi, efekto galima laukti labai ilgai. Aš tikrai žinau, kad vienintelis vaistas, kurio sudėtyje bioflavonoido yra pakankamas kiekis, yra Detonic©.
Aš mačiau jo formulė ir nepriklausomų ekspertų išvadą. Gerbiamų žmonių. Rekomenduojų vaistą pacientams ir bariu, kai jie užsiima savigydymu ir vartoja tai, ką „draugė patarė“, „internete perskaičiau“, „laidoje
išgirdėjau“. Tai nėra teisingai! Kovoti su hipertenzija reikia naudojantis tik patikrintomis priemonėmis! Kuriomis pasitiki gydytojai, su kurių pagalba jūsų liga pasitrauks visiems laikams.

Andrius Savinskas
Aukščiausios kategorijos gydytojas, Medicininių mokslų daktaras
30 metų darbo stažas

Efektą įvertinusių žmonių atsiliepimai Detonic©

Žiūrėdama į savo vyresnės sesers pavyzdį, įsitikinau, kad, mažinant arterinį kraujospūdį tabletėmis, sukelia išeminį insultą – smegenų infarktą. Gydytojai išgelbėjo gyvybę, tačiau ji niekada nebuvo atėjusi visiškai į normą. Kai mane ši liga palietė, aš buvau jau patyrusi šiai klausimais ir žinojau, kad ieškotina tarp augalinių vaistų. Mano gydytojas, labai protinga moteris, paskyrė Detonic. Esu labai dėkinga jai. Jau 4 metus nesijaučiu hipertenzija sergančiąja. Esu visiškai sveikas žmogus ir nebijau nei širdies priepuolio, nbei insulto. Visiems linkiu geros sveikatos!

Marija, Klaipėda, 63 metai

Prieš keletą metų gydžiausi sanatorijoje Druskininkuose. Ten buvo atliekami naujo vaisto nuo hipertenzijos tyrimai. Žinoma, aš bijojau. Bet ką daryti? Joks vaistas nepadėdavo, ir aš apsisprendžiau. Mano laimei, patekau į grupę, kurioj buvo vartojama Detonic, o ne placebo. Po 2 valandų kraujospūdis atėjo į normą. O palaipsniui aš pradėjo visai puikiai jaustis! Labai džiaugiuosi, kad sudalyvavau bandant šį vaistą. Kraujospūdis yra tvarkoj.

Gabija, Vilnius, 47 metai

Man 55 metai. Prieš 3 metus mūsų poliklininkoje man nustatė hipertenzijos diagnozę, širdies ūžesiui. Aš supanikavau, bet nuo man paskirtų tablečių iškarto atsisakė. Chemija kenkia, tai visi žino. Bet ką daryti, nežinojau. Gerai, kad atsitiktinis susitikimas su bičiuliu supažindino mane su Detonic. Dabar, kaip gal suprantate, aš NIEKO NETURIU. Kraujospūdis yra normoje, sveikata lyg jaučio!

Jonas, Telšiai, 55 metai

Pranašumai Detonic©

Greitoji pagalba.
Jau pirmomis 6 valandomis jūsų kraujospūdis yra normoje!

Nesukelia staigaus kraujospūdžio skirtumo.
Harmoniškai regulioja širdies veikimą.

Kompleksinis išsigydymas.
Stenokardijos, aritmijos, neurozių šalinimas, atminties gerinimas, kalbos ir judesių atstatymas po insultų.

Veiksminga priemonė be šalutinių efektų.
Gyvos augalo ląstelės visiškai atitinka žmogaus kūno ląsteles.

Vartojimo būdas
Kiekvienoje pakuotėje yra 20 kapsulių po 500 mg. Vartoti rekomenduojama 2 kartus per dieną po 1 kapsulę. Besilaukiančioms ir maitinančioms moterims vartoti pasikonsultavus su gydytoju. Neviršykite nurodytos dozės.