Detonic©— tlak je v normě již od prvního použití a navždy

Zachraňte sami sebe od smrti na infarkt nebo mozkovou mrtvici!

Normalizuje tlak během prvních 6 hodin díky bioflavonoidu
Obnovuje tonus a pružnost cév za 1 kurz léčení
Bezpečný v jakémkoliv věku Efektivní u 1., 2., 3. stadii hypertenzi

Prověřte si!
Máte aspoň jeden z symptomů?

Bolest hlavy
Černé tečky před očima (mušky)
Apatie, podrážděnost, ospalost
Špatné vidění
Zapocenost
Zvýšení tlukot srdce
Chronická únava
Otoky obličeje
Oněmění a třesavka prstou
Výkyvy tlaku

JE TO HYPERTENZE!

Je důležité vědět!
67% lidí trpících hypertenzi v Česku netuší to, že jsou nemocní.

Proč je hypertenze nebezpečná?

Následky hypertenzi jsou ještě víc nebezpečné, než onkologické onemocnění a tuberkulóza dohromady.
V 89% případech hypertenze končí infarktem. V cévách se rozvíjí zácpy.
Je velké riziko krvacení do mozku a rozvíjení mozkové mrtvici.

Obzvlášť jsou nebezpečné následky, když používáte alkohol, kouříte, špatně se stravujete, máte neaktivní životny styl, máte stresy, vysokou úroveň cholesterolu. Lidé s nadváhou trpí hypertenzi 3 až 4 krát častěji.

DŮLEŽITÉ!
Hypertenze sílí a hrozí smrtícím následkem každému 5. Začněte léčení teď a buďte úplně zdravými.

Senzační výrobek vědců

Na výrobu preventivní-léčebeního přípravku, čeští vědci ze Státního centru věnovali 8 let. Vynález roku byl nominován na lékářskou mezinárodní cenu Geirdner. Několikastupňové testy dokázaly efektivitu tohoto přípravku, za to vědci dostali všechny potřebné licence, certifikáty kvality a státní podporu.

Ve složení Detonic© jsou následující složky:

Výtažek z aloe
Obsahuje velké množství vitamínu, kyselin a aktivních mikroelementů. Vysokoefektivní při léčbě srdečnícho onemocnění. Napomáhá odstranit nervozitu, zlepšuje funkci srdce, zlepšuje krevní oběh, při tom odbourává krevní sraženiny a zpevňuje cévy.

Výtažek z plodů hlohu
Tonizuje srdeční sval, působí jako přípravek rozšířující cévy, zabraňuje vzniku štítku v cévách a zlepšuje krev. Normalizuje úroveň cholesterolu v krvi.

Výtažek ze srdečníku
Snižuje krevní tlak v tkaních a systemech organismu, napomáhá odstranění zbytečné tekutiny.

Výtažek z osiva tykve
Je ho potřeba pro vznik červených krvinek a antigenů, pro dýchání buněk a růst.

Výtažek z rezavce šikmého
Látka, bez které nemůže fungovat nervní systém, působí uklidňující. Zlepšuje cirkulaci krve a účastní se vzniku krve

detonic

HYPERTENZE A VÝKYVY TLAKU – ZŮSTANOU V MINULOSTI!

Infarkt s mozkovou mrtvici – příčinou skoro 70% všech úmrtí ve světě. Sedm z deseti lidí umírají kvůli zácpě arterii srdce nebo mozku. Prakticky ve všech případech takového hrozného konce- výkyvy tlaku kvůli hypertenzi. „Tichý vrah“, jak říkají kardiologové, každoročně zabijí miliony lidí.

O problému:

Není to pro nikoho tajemstvím, že srdeční a cévní choroby – jsou světové lidří mezi chorobami dle počtu životu, které berou. Tak hypertenze je jako základní příčina všech infarktu a mozkových mrtvic, které jsou v počtu srdečních chorob. Samozřejmě i jiné nemoci vyvolávají tlak na organismus, ale přímo hypertenze, která vyvolává výkyvy tlaku, je tím spouštěm, který člověka posílá na onen svět .

Pokud budeme říkat o konkrétních faktech, tak v 77-78% smrtících „přírozených“ úmrtí, jejich příčinou je právě hypertenze. Dle čísel, to je kolem 1,54 milionu úmrtí v roce 2015 a 1,49 milionu v roce 2014. Tj. čísla jsou opravdu obrovské. Do dneška o takové bídě nikdo netušil, protože se neprováděla statistika a analýza. Za období od roku 2015 do 2015 jsme získali hodně údajů, které daly takový nepotěšující závěr.

Výkyvy tlaku pokaždé vyvolávají přetížení srdečního svalu, které dřív nebo později končí zastavením srdce. Přibližně řečeno, vysoký tlak pokaždé vede k přetížení srdce o 10-20 krát. Pokud budeme říkat o finále nemoci, tak hypertenze vždycky vede ke stejnému závěru – k úmrtí. Když ji označíme jako klíčovou příčinu smrti člověka, tak se to stává v 89% případu. Tj. v 89% případů, hypertenze končí infarktem nebo mozkovou mrtvici a úmrtí člověka. Při tom, ještě 20-30 let zpátky nemocní s takovou diagnozou měli dost dobrou šanci žít ještě 10-20 let, tak teď to je přibližně 2/3 (dvě třetiny) pacientů umírají během prvních 5 let nemoci. 2/3 (dvě třetiny) pacientů umírají během prvních 5 let nemoci.

Obzvlášť je hrozný to, že hodně lidí ani netuší, že mají hypertenzi. A nechávají si ujít příležitost něco napravit a jdou na smrt.

Dle těchto symptomů můžete pochopit , že máte hypertenzi:

Bolesti hlavy
Častý tlukot srdce
Černé tečky před očima (mušky)
Apatie, podrážděnost, ospalost
Špatné vidění
Zapocenost
Chronická únava
Otoky obličeje
Oněmění a třesavka prstou
Výkyvy tlaku

Dokonce jeden z těchto symptomu by měl vás dovést k tomu, abyste se zamysleli. A pokud jich je dva, tak nepochybujte – máte hypertenzi. Vlastně, dle statistiky, 67% hüpertensioon üldse ei tea, et nad on haiged.

Jakým způsobem lze sebe zachránit a zvítězit nad nemoci?

Je třeba si uvědomovat, že musíte odmítnout své špatné návyky, hlavně kouření a alkohol. To právě zhoršuje problém s arteriálním tlakem. Další fakt – snižovat tlak lze a musí se, jinak to nejde. Ale neznamená to, léčit nemoc sam. Navíc, pokud přeženete s léky a dostanete náhlé snížení tlaku, to může způsobit negativní reakci organismu až do infarktu. A už neříkám o tom, že tablety moc špatně působí na jatra.

Vlastně, nyní je jediný lék, který se oficiálně doporučuje doktory pro léčbu hypertenze a také se používá kardiology v jejich práci – je to Detonic. Jeho výroba začala ještě několik let zpátky a dokončila se nedávno. Výrobou přípravku se zabýval tým specialistů, kteří těsně spolupracovali s kardiology. Ve výsledku vznikl unikátní přípravek, spolehlivě „tlumící“ hypertenzi a likvidující jeji příčinu, na rozdíl od ostatních přípravků.

V roce 2019, v Vědecko praktickém centru kardilologii a kardiochirurgii, který patří do Státního věděcko-výzkumného centru preventivní medicíny, úspěšně byly dokončeny klinické testování přípravku nové generaci – Detonic, vyrobeného pro boj proti hypertenzi. Media centrum institutu objevil následující:

1.Efektivita Detonic, která se počítala dle standartní metodice ( poměr počtu uzdravených a celkové číslo nemocných ve skupině ze 100 lidí, kteří prošli tímto kurzem) činila:
– Normalizace tlaku – 97%
– Odstranění trombozu žil – 80%.
– Odstranění silného tlukotu srdce – 99%
– Odstranění bolesti hlavy – 100%
– Zvýšení čilosti přes den, zlepšení spánku v noci – 97%.
*Jako uzdravení v tomhle případě se rozumí zbavení všech symptomu a zmizení recedivy během 6 měsíců.

2. Nežádoucí vedlejší účinky, včetně alergických reakci nejsou objevené.

3. Detonic je uznáný jako vedoucí přípravek v boji proti hypertenzi.

Kolegy našeho institutu bylo objeveno, že přípravek účinkuje na příčinu nemoci, díky tomu vzniká možnost zcela se zbavit hypertenzi. Symptomy odstraňuje již během prvních 6 hodin po použití, díky své aktivní složce. To dává možnost již hned po začátku kurzu, jak se říká, nadechnout se celým hrudníkem.

Tonus cévu zcela se obnovuje po jednom kurzu používání. Při tom Detonic je efektivní na jakémkoliv stadiu hypertenze. Lék přírodním způsobem prošel testování. A chci upozornit, že efektivita, která byla vidět v procesu zkoušek dá fóru jakémukoliv zahraničnímu přípravku. Nejlepší výsledek u zahraničních – 20-21% uzdravených. V našem případě, řeč jde o 75-77% uzdravených. U všech ostatních se situace jen stabilizuje. To znamená sama hypertenze v počátečním stadiu zůstává (problém s tonusem cév). Ale při tom nemáte výkyvy tlaku a cítíte se výborně.

Mimo ČR, Detonic prošel klinickým testováním ve Švýcarsku a Německu, které také potvrdili účinnost. Teď je obrovská poptávka na tento přípravek. Ale podle rozkazu se prodává jen u nás, což souvisí s malým objemem výroby, který není připraven na takovou poptávku.

Názor expertu

Potvrzuji!
Hlavní bojovník s hypertenzi – je bioflavonoid. Získává se pouze z pryskyřici a kúry modřínu. Je obsažený skoro ve všech přípravkách proti hypertenzi.
Ale! U většiny výrobců, je ten obsah hrozně malý! A to znamená,že efekt můžete očekávat několik let. Je mi známo, že jediný přípravek, který obsahuje potřebné množství bioflavonoidu – je Detonic©.
Viděl jsem jeho formulu a závěr expertů. Vážení, doporučuji tento přípravek pacientům a nadávám, pokud se léčí sami a poslouchají to, co „poradila kamarádka“, „přečetl to na internetu“ „viděl
v pořadu“. To není správné! Bojovat proti hypertenzi je třeba pouze ověřenými způsoby! Kterým důvěřuji doktory, pomocí kterých vaše nemoc zmizí navždy.

Ondřej Pumpr
Doktor vyššího stupně, kandidát lékařských věd
Praxe 30 let

Recenze lidí, které ohodnotili efekt Detonic©

Na příkladu starší sestry jsem si ujistila, že snížení tlaku tablety vede k ischemické mozkové mrtvici – infarktu mozku. Doktoři ji zachránili život,ale doposud se necítí jak by měla. Když se mě dotkla takhle nemoc, už jsem věděla, že musím hledat mezi přírodními léky. Můj doktor, je moc chytrá žena, předepsala mi Detonic. Moc jsem ji vděčná. Již 4 roky ncítím se jako člověk s hypertenzi. Jsem úplnně zdravý člověk a nebojím se infarktu, ani mozkové mrtvici. Všem přeji hodně zdraví!

Linda, Liberec, 61 let

Několik let zpátky jsem se léčila v Mariánských lázních. Tam se testoval nový přípravek proti hypertenzi. Já jsem se samozřejmě bála. Ale co se dá dělat? Nic mi nepomáhalo, tak jsem se rozhodla. Na štěstí jsem se dostala do té skupiny, kde dávali Detonic, a ne „prázdno“.Za 2 hodiny se tlak normalizoval úplně! Jsem moc ráda, že jsem se zúčastnila testování. Tlak je vždy v pořádku.

Tereza, Opava, 47 let

Je mi 51 let. 3 roky zpátky v naši poliklinice mi řekli, že mám hypertenzi, hluk v srdci atd. Jsem se trápila, ale nic s tím nedělala. A půl roku zpátky, dle všech příznaků jsem měla mikro mozkovou mrtvící. Tak jsem začala panikařit, ale jsem hned odmítla předepsané léky. Chemie škodí, všichni to ví. Ale co jsem měla dělat, jsem nevěděla. Na štěstí, náhodné setkání se známým mě seznámilo s Detonic. Teď, jak už jste pochopili, NIC NEMÁM. Tlak je v normě, zdraví jako má býk!

Tomáš, Karlovy Vary, 51 let

Výhody Detonic©

Záchranná služba.
Již během prvních 6 hodin používání je váš tlak v normě!

Nevyvolává náhlý výkyv tlaku.
Harmonicky reguluje funkci srdce.

Komplexní uzdravení.
Odstranění stenokardii, arytmii, neurózů, zlepšení paměti, obnovení řeči a pohyblivosti po mozkové mtrvici.

Efektivní účinek bez vedlějších účinků.
Živé buňky rostlin zcela odpovídají buňkám lidského organismu.

Způsob použití
V balení jsou 20 kapslí, každá je 500 mg. Používat se doporučuje 2 krát denně 1 kapslí. Těhotným a kojícím ženám používat pouze po konzultaci s doktorem. Nepřekračujte doporučené dávkování.