DENTA SEAL zubní pasta s plnicím účinkem.

Upravuje poškození a vyplňuje mikroskopické struktury na povrchu skloviny.

Účinně odstraňuje povlak a zabraňuje tvorbě kazu.

Vrací zubům přirozenou bělost, hladkost a lesk.

Eliminuje počáteční kaz závady

Utěsňuje mikrotrhlinky a mikropóry na zubech

Vrací bělost, snižuje citlivost skloviny

ZBAVTE SE PRASKLIN A KAZŮ na zubech za 27 dní bez návštěvy zubaře

REMINERALIZAC ZUBNÍ PASTA S ÚČINNOSTÍ PLOMBY

DENTA SEAL zubní pasta s efektem plomby

Předchází tvorbě zubních kazů a plaku

Vyplňuje mikrotrhliny v zubní sklovině

Vyběluje a znecitlivuje zubní sklovinu

VÝŽIVA PRO VAŠE ZUBY NA MIKRO ÚROVNI

Sněhobílé a zdravé zuby jsou ozdobou každého člověka. Dejte zubům zdraví a krásu společně s jedinečnou remineralizující zubní pastou Denta Seal s nanočásticemi tekuté skloviny.

Tajná složka pasty je látka, která se podobá hlavní složce krystalové mřížky skloviny – Hydroxyapatit® (nano-Mhap®). Účinek pasty začíná v okamžiku, kdy dojde k styku s povrchem zubů a slinami během pěnění. Své maximální účinnosti však dosahuje 1 minutu po zahájení čištění zubů.

denta seal

PROFESIONÁLNÍ PÉČE DOMA DENTA SEAL:

1 VYZTUŽENÍ SKLOVINY
Hydroxyapatit utěsňuje otevřené dentinové tubuly a chrání dřeň před vnějšími vlivy. Tím se zabrání vzniku bolesti a posiluje se sklovina.

2 ODSTRANĚNÍ BAKTERIÍ
Trhliny a praskliny na zubech vytvářejí dobré podmínky pro usazení bakterií a následné kazy. Během čištění zubní pasta DENTA SEAL zachycuje bakterie a částice plaku, usnadňující jejich odstranění z ústní dutiny.

3 OBNOVA
Poškozená sklovina s mikrotrhlinami ztmavne, protože světlo se hůře odráží. Hydroxyapatit vyplňuje trhliny a leští povrch. Sklovina je hladká a lesklá, barva se obnoví.

DENTA SEAL LEPŠÍ VZOREC PRO PREVENCI KAZU:

Základ obnovovacího vzorce DENTA SEAL je hydroxyapatit. Jeho částice jsou naplněny póry a trhliny vytvořené na povrchu skloviny. Jako výsledek, sklovina se stává bělejší a pevnější a odolnější vůči bakteriím plaku.

Ministerstvo zdravotnictví Japonska v roce 1993 oficiálně uznalo hydroxyapatit jako nejúčinnější prostředek proti kazům.

Co říkají o DENTA SEAL SPECIALISTÉ?

Mnohé zubní pasty nedokáží chránit před zubním kazem – pomáhají pouze vyčistit zbytky jídla ze zubů a vytvořit pěnu. Pro úplnou péči to nestačí. DENTA SEAL je průlom v oblasti domácí péče o ústní dutinu. Díky hydroxyapatitu pasta proniká do skloviny již ve fázi čištění. vyplňuje všechny trhliny, obnovuje zuby a doplňuje nedostatek vápníku a fosfátu.
Doktor zubního centra Irena Munková

VÝHODY DENTA SEAL

Ochrana proti kazu
Když je smalt našich zubů naplněný minerály, kaz se prostě nemůže vyvíjet

Jako plomba
Účinná látka proniká do trhlin a zaplní je, zatímco je aktivován proces krystalizace

Bělení
Nanočástice bělí zuby, stávají se součástí skloviny a zajišťují ochranu před žloutnutím

HYDROXYAPATIT JEDINEČNÁ SOUČÁST

Látka, která se může integrovat do zubní skloviny a opravit mikrotrhlinky, se nazývá Hydroxyapatite® – skládá se z ní sama sklovina a získává se z mušlí.

Sklovina našich zubů se skládá z krystalů hydroxyapatitu. Když tyto krystaly nestačí, objevují se takové procesy, jako je kaz, zvýšená citlivost zubů, vyvíjení ohnisek demineralizace. Denta Seal Jedná se o nanočástice hydroxyapatitu, tj. prostě tekutá sklovina.

Díky přirozené kompatibilitě se zubní sklovinou a extrémně malou nanokapacitou nanočástice snadno pronikají hluboko do skloviny, jsou pevně zakotveny v krystalické mřížce a posilují poškozené a oslabené oblasti.

PŘEDSTAVTE SI, JAK SE VÁŠ ŽIVOT ZMĚNÍ, KDYŽ ZNOVU ZÍSKÁTE SVÉ SNĚHOBÍLÉ A ZDRAVÉ ZUBY!

Sami budete chtít komunikovat s ostatními

Lidé přestanou řešit, že si určitě nečistíte zuby

Můžete si najít dobrou práci

Budete atraktivní pro opačné pohlaví

Konečně získáte sebevědomí

Přestanete vyhazovat peníze

Oslníte svým hollywoodským úsměvem!

ZNALECKÝ POSUDEK:

JEMNÉ OBNOVENÍ A BĚLENÍ ZUBŮ BEZ POŠKOZENÍ SKLOVINY

Zvýšená citlivost zubů, vzhled mikrotrhlin na povrchu zubu, zbarvení skloviny, rozvoj kazu – se všemi těmito problémy přichází většina mých pacientů. Pro zpevnění skloviny a bělosti zubů doporučuji zubní pastu Denta Seal.

Díky své jedinečné kompozici s nanočásticemi hydroxyapatitu pečlivě vyrovnává mikrokazy a vyplňuje mikrotrhlinky na povrchu skloviny, účinně odstraňuje povlak a zabraňuje tvorbě kazu. “Tekutá sklovina” odstraňuje skvrny od kávy, čaje, cigaret a také absorbuje bakterie a neutralizuje špatný dech.

Pravidelně si pastou čistěte zuby, nejlépe po každém jídle, ale nejméně dvakrát denně za 2-3 minuty.

Marcela Novinská
stomatoložka

$ 4 000 000 SE INVESTOVALO DO VYTVOŘENÍ DENTA SEAL

4ROKY VÝZKUMU
Koncept zubní pasty byl vytvořen během čtyř let výzkumu zahrnujícího nezávislé farmaceutické laboratoře v Japonsku a Kanadě

2ROKY NA VÝVOJ SLOŽENÍ
Za více než 2 roky byla na základě studií nezávislých laboratoří vytvořeno ideální složení

100%ÚČINNOST
Tekutá sklovina v zubní pastě je velmi časově náročná a drahá technologie, ale umožňuje 100% garantovat účinnost zubní pasty Denta Seal

80% SLOŽEK JE Z DOVOZU
Do pasty Denta Seal se dováží 80% složek, protože nejsou vyráběny v České republice

EC STANDARD KVALITY
Pro výrobu Denta Seal byla vytvořena laboratoř, která splňuje normy EC pro řízení jakosti

Denta Seal funguje okamžitě!

Fáze 1
Hydroxyapatit krystalizuje a integruje se do struktury zubní skloviny.

Fáze 2
Denta Seal vytváří ochranný film, který snižuje citlivost zubní skloviny.

Fáze 3
Částečky zubní pasty vyplňují poškození a mikrotrhliny, takže bakterie nemohou napáchat na sklovině více škody.

Fáze 4
Zubní sklovina je hladká a lesklá Zuby jsou chráněny před teplotními změnami a barvivy z kávy a jídla.

Testy provedené v Japonsku prokázaly, že po delším používání Denta Seal budou vaše zuby bezpečně chráněné, stejně jako po návštěvě zubaře.

Obnovuje zdraví zubů a dásní bez nutnosti návštěvy zubaře

Speciální složky Denta Seal

Hydroxyapatit – přírodní minerál kostních tkání a zubů, posiluje zubní sklovinu.

Při pravidelném používání Denta Seal zaceluje trhliny a póry a bojuje proti zubním kazům.

OHLASY NAŠICH KLIENTŮ:

Je mi 44 let, polovinu svého života jsem měla problémy se zuby. Prostě genetika. Zuby byly žluté, neustále mě bolely dásně. Vysoká citlivost byla. Zubním lékařům jsem zaplatila obrovské množství peněz, ale nic nemělo takový účinek jako DENTA SEAL. Díky výrobcům. Nyní doporučuji každému, aby přešel na tuto pastu.
Olga

Zubní pastu doporučuji. Pečuji o zuby od dětství, chodila jsem k lékaři každé 3 měsíce. Odstranit zubní plak, dát plombu. Teď už tam tak často nemusím. Doktor je spokojený se stavem mých zubů, já taky. Kamarádky si myslí, že jsem byla na bělení.
Marie

S věkem se mi zuby začaly rozpadat. Polovina byla zaplombovaná, museli mi dokonce několik zubů vytrhnout. Kloktal jsem dubovou kůrou, ale sklovina se pořád oslaboovala, než mi dcera přinesla na vyzkoušení tuhle pastu. Jsem velmi spokojen. Zuby mě přestaly bolet, choroba dásní zmizela. Už půl roku jsem nebyl u zubaře.
Michal

RECENZE LIDÍ, KTEŘÍ UŽ MAJÍ ZDRAVÉ A BÍLÉ ZUBY:

Pastu mi doporučila kamarádka, je zubařka a prozradila mi, že teď je nejnovější vývoj, pasta Denta Seal, která utěsňuje zuby, bojuje s kazem a dokonale vybělí zuby doma. Zubní lékaři samozřejmě nemají prospěch ze sdílení těchto informací se zákazníky, je to jejich chléb, je pro ně mnohem výhodnější, aby vás “uzdravili”. Pro naši rodinu milovníků sladkého se Denta Seal stala skutečnou záchranou zubů a rodinného rozpočtu! Neztrácejte to u zubních lékařů, je to mnohem jednodušší.
Lenka, 28 let

Bohužel, mám špatnou dědičnost. Po dlouhou dobu trpěla četnými prasklinami a kazy na zubech. Zuby se doslova rozpadaly. Dal jsem zubním lékařům spoustu peněz, už jsem byla zoufalá a nedoufala, že by to někdy skončilo. Přítel mi přivezl zázračnou pastu z USA Denta Seal. Nejdříve jsem tomu nevěřila, ale rozhodla jsem se to zkusit. Řeknu to tak,hle zapomněla jsem, co jsou to nové plomby! Zuby se zpevnily, byl tam malý kaz a je pryč! A je tu pěkný bonus – zuby vypadají mnohem bělejší. Jsem ráda!
Maria, 30 let

Jsem kuřák se zkušenostmi. Po dobu 15 let kouření se zuby změnily na něco hnusného. Zežloutly, popraskaly a měl jsem zkažený skoro každý zub. Bál jsem se zubních lékařů už od dětství, takže jsem je skoro nenavštěvoval. Pak jsem tam jednou šel a skoro jsem se nedoplatil za ošetření. Začal jsem hledat alternativní možnosti léčby, protože máme přece 21. století! A našel jsem. Pasta Denta Seal mi za 2,5 týdne užívání, “opravila” všechny díry v zubech, praskliny zmizely, zuby se vybělili, takhle bílé jsem je neměl ani jako dítě. Opět se cítím jako muž! Děkuji za tento inteligentní výrobek!
Karel, 45 let

Co říkají lidé, kteří používají Denta Seal:

Petr 26 let
Po 2 dnech mě přestaly trápit zuby, zaplnily se mi všechny trhliny! Po delší době jsem si všiml, že mám zuby bělejší.

Jana 29 let
Mohu to jedině doporučit! Zkusila jsem spoustu různých zubních past, ale tato je nejlepší! Celá moje rodina ji používá.

Michael 44 let
Používám Denta Seal už 3 měsíce a díky němu již nemám citlivé zuby.